Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon hol adhatnám örökbe...

Miskolcon hol adhatnám örökbe a kutyusomat, és a cicámat?

Figyelt kérdés

A kisfiamról kiderült,hogy allergiás a kutya-macskaszörre.Nekünk kutyánk is van,és macskánk is.A családban senkinek nem kellenek.Tudtok segiteni,mit tehetnék?

A szívem szakad meg értük!


2010. ápr. 21. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Annyira súlyos az allergiája? Én ismerek embereket, akik szőrallergiásak mégis együtt élnek az állataikkal, beveszik gyógyszereket rendesen.
2010. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hírdesd meg a faluban/városban. Mivel, úgy olvastam, hogy nagyon szereted őket, ezért olyan embereket keress, akikkel tudod tartani a kapcsolatot. Esetleg még látogatni is tudod őket.

Sajnálom! :(

2010. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
érdeklődj egy állatorvosnál a környéken.
2010. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miskolci Állatsegítő Alapítvány ,MÁSA.

Ők biztosan segítenek.


Érdekes,hogy egyre több a szőrre allergiás ember.

2010. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

El sem tuom mondani,mennyire szeretem öket!

De mivel asztmás a fiam,és most allrgiás is,nem nagyon hiszem,hogy van más választásom!

Azt hiszem,most sirok egyet........

2010. ápr. 21. 15:24
 6/15 A kérdező kommentje:
Az állatsegitőket már hivtam,de nem veszik fel!
2010. ápr. 21. 15:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress nekik olyan helyet, ahol látogatni tudod őket. A MÁSA tényleg jó ötlet, legalább ideiglenes befogadót tudnak keríteni.

Ez sajnos annak az esete, hogy mindegy melyik ujjadat harapod, mindenképp fájni fog. Sajnálom:(.

2010. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Egyébként mennyire jó ez az örökbeadás?

Úgy félek,hogy rossz dolguk lesz.

2010. ápr. 21. 15:28
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést mindenkinek!
2010. ápr. 21. 15:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!itt egy lista területi bontásban: [link]


ha menhellyel veszed fel a kapcsolatot a következőt javaslom. Add be a kutyádat macskádat, de ezel egyidejűleg legyél az ideiglenes befogadójuk. Így az állataid bekerülnek a rendszerbe, de nálad laknak amíg nem találnak nekik gazdát.


Feltehetsz hirdetést internetre hogy elajándékoznád őket, akkor a következő honlapokat javaslom:

kutyahirdetesek.info

www.allatapro.hu

www.allathirdetes.com

kutyaapro.hu


ha tényleg szereted őket akkor nem hiszem hogy gondot okoz csinálni róluk egy fényképet és azt feltenni internetre.

2010. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!