Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Handler? (dehogyrövid. )

Handler? (dehogyrövid. )

Figyelt kérdés

Borsod megyében tudtok handlert aki nagyobb kutyákat is fel tud vezetni nem csak ölebeket? 6 hónapos nj -ről lenne szó.

Még Heves megye jöhet szóba csak jó legyen a handler.

Egyébként BAZ megyében, Ládházán lakom.


2011. aug. 18. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiállításon van egy csomó handler akit a helyszínen meg lehet kérni hogy vezesse fel a kutyánkat
2011. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és hivatásosak ugyhogy meg lehet bízni bennük :D junior handlerek: [link]
2011. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak én egy handlert szeretnék, aki jó és minimum a kutyám egész kölyökkorában tudna vele foglalkozni kb 2 hetente.

és nem utolsó sorban segítőkész, elmondja hogy éppen mit csinál a kutyával(mi az a feladat amit épp végrehalyt), és kiállításon is elvállalja, viszonylag olcso is.

2011. aug. 18. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Ők is handlerek némelyik jobb mint a felnőttek...amúgy meg nem 9 évesekre gondoltam hanem a 15-16-17 évesekre...amúgy meg a hivatásos handlernek nem kell a kutyával "felnőnie" ők problémás kutyát is fel tudnak vezetni..olcsó?mihez képest ? nekem tavasszal fog megszületni a kutyám vinni fogjuk kiállításra és biztos hogy senkinek nem fogom engedni hogy felvezesse mert én akarom átélni amikor nyer éppen :) szóval te tudod..amúgy ki kell menni egy kiállításra és érdeklődni..
2011. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és ne ismerek olyan handlert aki nagyképű..ehhez a munkához segítőkész emberek kellenek
2011. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy hol lakik a handler? Úgyis csak a kiállítás helyszínén fogtok találkozni.
2011. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Dehogyrövid"

Ez jó xD


Menj el közeli kiállításra, keres meg azt a ringet, ahol a német juhászokat vezetik fel. Az a jó handler, akinek a kutyája nem félősen, farkat behúzva mozog a ringben, hanem felszabadultan, farokcsóválva és a felvezetőjén is látod, hogy örömmel csinálja, eltereli a figyelmet a kutya hibáiról és teljes összhangban van vele.

Ha kiszúrtad a számodra szimpatikus handlert, a bírálat után menj oda hozzá, beszélgess vele hogy merre lakik, foglalkozik-e ringdresszúrával(hogy nem csak a sajátja(i)t vezeti-e fel) és hogy elvállalná-e. Ha barátságtalan, bunkó, inkább köszönd meg neki a segítséget és keress mást.

Én is BAZ megyében lakok, elvállalom a ringdresszúrát ha megkérnek, hisz miért ne? Szívesen csinálom, és amit tudni kell, tudok! Persze, nem hirdetem magam, meg semmi ilyesmi. Most egy félős staffit próbálom megtanítani ringdresszúrára, csórikám nem igazán motiválható semmivel. 1 éves, de ha vele megbírkózok, és sikeresen felvezetem, akkor jöhet más kutya is és elvállalhatom a tiédet, ha gondolod, mert nincs messze. De vannak miskolci ismerőseim is, akik tapasztaltak és szívesen elvállalják, ha akarod írj privátot, adok telefonszámot.

Heves megyéből egri handler ismerősöm van, nagyon jófej, tapasztalt és sokat köszönhetek neki. Őt nagyon ajánlom,meg tudom neki is adni a telefonszámát, habár ő fent van az oldalon, így biztos írni fog :)

2011. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egerben lakom, vállalok handlerkedést minden fajtában. E-mailben tudok küldeni elérhetőségeket, referenciákat, azoknak a tenyésztőknek az elérhetőségeit, akiknek vezettem már fel kutyáját, eredményeket, képeket, videót a felvezetéseimről. Nagyon sok fajtát vezettem már fel, többet én készítettem fel kiállításra (weimári vizsla, collie), dolgoztam belga juhásszal, nem lenne gond a német juhász, évek óta dolgozom hadlerként igen jó eredményekkel.

Ha érdekel írj egy emailt, megadom a telefonszámom és megbeszélünk egy helyet és időpontot, ahol gyakorolhatunk. Van már kitűzve kiállítás, amire jó lenne már felkészülve érkezni? Ózd CAC-on, Komárom CACIB-on egész biztosan ott leszek. Holnap délután az ózdi kutyaiskolában képzek majd kutyát(sajátomat), ha gondolod esetleg eljöhetnél a kutyáddal és megnézzük, hogy tudunk együtt dolgozni.

2011. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Miskolcon a Borsod-Dogsport Kutyaiskolában folyamatosan lehet csatlakozni a ringdresszúra oktatáshoz... Kozák Zsolt tarja, aki becsületes és segítőkész... bár a társasági és vadász kutyák a fő profilja, de őrző-védő fajtákban is otthonosan mozog...

Azt pedig teljesen érthető, hogy miért keres közeli felvezetőt az ember... mert akkor tud foglalkozni a kutyával folyamatosan.

Lehet más tollával ékeskedni... gondolok itt azokra, akik egy full felkészített "pöccre" induló kutyát vezetnek fel, akit más készített fel... az könnyű... az az igazán nehéz feladat, hogy az elejétől kezdve felépítsen valaki egy ringdresszúrát...

2013. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!