Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki számít kezdőnek? (dehogyröv...

Ki számít kezdőnek? (dehogyrövid. )

Figyelt kérdés
Írják, hogy kezdő, haladó kutyás. Az a kezdő akinek még nem volt kutyája?
2011. júl. 30. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az a kezdő akinek még nem volt kutyája. A haladó, akinek már több kutyája volt.
2011. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez a második kutyám 8 év alatt (az első eltűnt). Akkor én mi vagyok?
2011. júl. 30. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sok tudásod van a kutyákról, és előtte mondjuk a mamádnál kutyáztál, vagy a szüleidnél, akkor haladó,egyébként inkább kezdő.De a harmadiknál már lazán lehetsz haladó.
2011. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
(dehogyrövid. ) meghaltamXXXXXXDDDDDDDDDDDDD
2011. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát... A szomszéd Marika néninek is egész életében volt kutyája, mégsem mondanám haladónak...

A lényeg az hogy az illető törekedjen arra, hogy minnél több és pontosabb információkat tudjon meg a kutyatartásról, etológiáról. Ne éljen már olyan tévhitekben mint hogy a kutyának szülni kell, vagy hogy emberi tulajdonságokkal ruházza fel stb. Akarjon is tenni azért, hogy jobb legyen, meg némi tehetség is szükséges és akkor már nincs nagy baj.

2011. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem a kutya számától, hanem tartásának minőségétől függ :D
2011. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!