Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan mehetek menhelyre...

Hogyan mehetek menhelyre önkéntesnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék önkéntesnek menni menhelyre. 17 éves leszek szeptemberben. Az önkénteseknek mit kell csinálni? És hogyan mehetek el? Jelentkezni kell neten vagy személyesen bemenni?
2011. aug. 18. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

hívd fel, menj be, kérdezd meg.

Honnan tudjuk, hogy egyáltalán szükségük van-e emberre??????

2011. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Noé állatotthonba szivesen látnak önkénteseket.:)

ha nem multál el 18 akkor elvileg valami papirt kell aláirni a szüleidnek és már önkéntes is vagy.:)(én így tudom.:) )

hát én amikor elsőnke mentem oda akkor macskát etettem végigsimogattam az összes állatot,kutyátsétáltattam és nagyjából ennyi de én ezt is nagyon élveztem aztán ha mindig jársz és megismernek tudják hogy tudod kezelni rendesen a kutyákat meg minden komolyabb dolgokat is rádbíznak.én idáig sajnos nem tudtam eljutni mert nem tudtam minden héten menni.:s :/

[link] itt a link én imádom.:)) :$ <3

2011. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :):)
2011. aug. 18. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Noé minimenhelye, mai cikk:)

2011. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!