Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A miskolci menhelyre hány...

A miskolci menhelyre hány éves kortól lehet önkéntesnek menni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt mondanám,olyan 14-15 éves kortól már lehet menni önkéntesnek,előtte annyira nem ajánlanám

De a legegyszerűbb,ha felhívod őket,és megkérdezed,ők majd elmondják a választ

2010. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami egyszerűbb munkát biztosan kapsz akármilyen fiatal is vagy!Egy menhelyen mindig elkel a segítség.
2010. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. máj. 16. 09:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Elkell,de ne feledjük,hogy ez felelőség a menhely üzemeltetőinek,ha egy gyereket engednek a kutyákhoz.

13 éves koromban hívtam fel őket(rég volt már,az igaz),akkor azt mondták,inkább várjak 1-2 évet.Persze azóta könnyen máshogy gondolhatják.Beszélj velük,az a legegyszerűbb.

Első voltam

2010. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én 12 éves vagyok de egyszerűen imádom az állatokat és nagyon szeretnék segíteni nekik
2010. máj. 16. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha felelősségteljes vagy,és ezt látják rajtad akkor biztosan tudsz valamit segíteni!
2010. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nehogy azt hidd, hogy a menhelyen való önkénteskedés azt jelenti, hogy majd dobálod a labdát a kutyusoknak meg simogatod őket, esetleg elviszed sétálni. A menhelyi szag, a kutyák szenvedésének látványa még egy felnőtt embernek is sok, nemhogy egy 12 éves gyereknek. Én is voltam már önkéntes a menhelyen és sokszor nem a leghálásabb munkák jutnak az embernek. Lehet, hogy most azt mondod, hogy imádod a kutyákat, de a kérdés az, hogy imádod-e annyira hogy a menhelyen szedjed utánuk az ürüléket és lapátold nekik a moslékot. Egyébként sem hiszem, hogy ennyi idős gyereket beengednének, mert a kutyák bármikor bedurvulhatnak, odakaphatnak és akkor az ő felelősségük, hogy mi történik veled.
2010. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze h felszedném utánuk az ürüléküket hiszen ez ezzel jár.Amikor a vadasparkba voltam önkéntes akkor is mindennap kitakarítottam a kecskéket a lovakat még az egereket is, úgyhogy sztem ez a része nem jelentene problémát.
2010. máj. 16. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!