Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ha nagy az udvar...

Szerintetek ha nagy az udvar ( vagyis ha akar tud futni) és puli kutyám van akkor azt el kell vinnem sétáltatni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Tévhitben vagy! Attól az a kutyának csak egy nagy kenel! Természetesen minden nap 45 perc séta legalább szükséges neki!
2011. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, vinned kell. A kutya nem fogja magát lemozgatni gondolva egyet "húh, a napi 2 óra mozgásom még nem volt meg, futok 20 kört". Ezen kívül a kutyáknak változatos, ingergazdag környezetre van szükségük - ezt csak sétáltatással tudod biztosítani. Ne legyél lusta! A kutyatartás ezzel jár - napi 1-1,5 óra még a kertben tartott kutyának is.
2011. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vinned kell,mivel a séta nem csak a lemozgatásról szól.Séta során találkozhat más kutyákkal,emberekkel,és rengeteg új inger éri,amihez hozzá kell szoknia.Fontos,főleg kölyökkorban.
2011. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !én szeretném sétáltatni de mit csináljak ha meg ijed és össze vissza rázza a fejét és nagyon gyorsan fut én meg nem érem utol? Mert ezt csinálja, meg meglát egy másik kutyát és összevesznek én aztán nem birom őket szétszedni (mert nem is szabad) faluban élek és minden 3. utcában van 1-1 kisebb- nagyobb testű kutya.
2011. aug. 19. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem pórázzal viszed?Vagy ha igen,akkor hogy fut el előled?
2011. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pórázon van és úgy fut el hogy ránt magával.
2011. aug. 22. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy puli elránt?Nagyon vékonyka lehetsz.:D Na mindegy.

Azt tanácsolom,hogy pl. egy erősebbik barátoddal,vagy apuddal/anyuddal vigyétek el sétálni,ők meg tudnák tartani és nem lenne probléma!:)

2011. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazad van majd velük :)
2011. aug. 23. 22:25
 9/9 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam xD
2011. aug. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!