Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit taníthatnék még beagle 1...

Mit taníthatnék még beagle 1 éves kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

LÉCCI ÍRJÁTOK MG H HOGYAN TANÍTSAM MEG NEKI !!

kan kutya

eddig ezekt tudja:

ül--->8 hetesen tanulta mg 1 hét alat

marad-->1 hét alat

pacsi-->2 hét allat

fekszik-->1 nap alat :D

kuszik-->1 nap allat

fut--> ezt már nem tudom mennyi idő allat tanulta meg

zebránál leül szétnéz

lábhoz igazodj sétánál

lábhoz

mit tanulhatna még?és hogyan tanitsam meg?1 hete tanitottam neki a "kuszik" feladatot!azt hiszem ennyit tud


2009. ápr. 15. 12:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja bocsi 8 hónapos :D elírtam
2009. ápr. 15. 12:47
 2/16 anonim ***** válasza:

Agility-zhetsz vele, készülhetsz vele képesség és munkavizsgára.

Mindkettőnek itt az anyaga:


[link]

[link]

2009. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ohhh köszönöm végre egy válasz de nincs még vlami ilyen mint pl.az ül ?:D
2009. ápr. 15. 13:01
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha ez alatt azt érted, hogy olyan parancs, amit minden segédeszköz nélkül, 10 m2-en taníthatsz neki, az nem nagyon van. Talán ugat, forog, tolat elsősorban a dogdancing mozgásai.

De egy beagle-nek szerintem az agility, vagy a vadászvizsgák jobbak, mert ösztönösen sokat tud és szörnyen élvezi.

2009. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
az agility-it h kell??meg a tolat-ot??nem kiképezni szeretnémszóval nem versenyre vinném meg ilyenek csak olyan okos és szeretem tanitani és szeretek vele lenni és ő is szeret tanulni(gondolom én :) szóval az agility-t h kel meg a tolat-ot?(egyépkén köszönöm a 2.választ :D)
2009. ápr. 15. 13:08
 6/16 A kérdező kommentje:
aki ezeken kívül tud vlamit az írjon léccives meg az is aki az agility-it meg a tolat-ot tudja :D
2009. ápr. 15. 13:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem versenyzel vele oké, de igazad van a kutyának kell a foglalkozás, kell, hogy az agya is meg legyen mozgatva.

Az agility-hez elsősorban egy pálya kell. A legegyszerűbb, ha keresel egy pályát a közeletekben és ott gyakorolsz vele, de lehet a kertben is építeni. Különböző elemekből áll, itt találsz egy csomó infót és linkeket róla:

[link]


A "tolat"-ot én úgy tanítottam a kutyáimnak, hogy lábhoz igazodj után egyszerűen elindultam hátra. Nálam lefelé, test mellett nyújtott kéz, hátrafelé fordított tenyérrel a jele, de a kézjeleket mindenki magának választja. Kb. 10 perc alatt rájönnek, hogy mit akarsz tőlük.

2009. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
uhh köszi a tolatot-azt szerinem tuti h megtanitom az h neki mennyire fog tetszeni ha nem tetszik neki akkor hagyom de köszi 3.válaszolo az agility-szerintem hagyom maradok anál h leteszek egy dobozt és "hop" :D ez a patkánál is bejön ez a "hop" parancs szó :D
2009. ápr. 15. 13:21
 9/16 A kérdező kommentje:
na senki nem tud többet mondani???
2009. ápr. 15. 14:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyorsan tanul ajánlom a dogdancing-et
2009. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!