Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láthatatlan kerítést próbáltát...

(L) Bella (L) kérdése:

Láthatatlan kerítést próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Nem fáj neki nagyon?

[link]


2011. aug. 19. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát figyi, tuti nem jó a kutyának, de én azt mondom, ha van a kutya olyan elhatározott, akkor a fájdalom ellenére is simán megy, bárhova.
2011. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez egy gyökérség mér kell fölöslegesen fájdalmat okozni neki?
2011. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De, fáj. Kb , mint, amikor te kapsz egy formás pofont, vagy elvágod a kezedet. Viszont a végeredmény megéri, hiszen az elcsatangoló kutyát sokkal nagyobb baj is érheti.
2011. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez egyáltalán nem tetszik. Majd ha sétálni akarod vinni, ölbe kell venned a kutyát, vagy mi? Akkor inkább elektromos nyakörv, azokkal nincs bajom ha rendesen használják. Hisz, az elektromos nyakörvet kipóróbáltam már a saját karomon, és nem fáj, egy pici ütést, vagy nem is tudom mit lehet érezni ;)
2011. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 15:48

A nyakörvet az ember nyomogatja, a kerítés meg magától működik. A vége mindkettőnél ugyanaz...jel a nyakon keresztül.

2011. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szerzsike120 válasza:
Ez a lusta nem törődöm embereknek a kínzó szere!! Mindent meglehet oldani időben történő ivartalanítással sőt ha még később lett ivartalanítva akkor is lehet kompenzálni megfelelő testmozgással, táplálékkal, játékokkal, szeretettel, társsal, kutyánál lehet ember is hisz ők jobban ragaszkodnak hozzánk mint pl a macskák! Nkem senki ne beszélje be, hogy nincs ideje mert dolgozik meg stb.. Én hétfőtől péntekig 12 órás műszakban tolom, párom feszt az egyetemre jár alig vagyunk itthon de szeretjük annyira az állatainkat, hogy hagyunk rájuk időt! Kutyánál a sétáltatás bonyolultabb ebben a helyzetben de ha van családtag ismerős, szomszéd, akkor ők is segíthetnek! Ha rosszba van velük az ember akkor pedig 1 nap 2x nagyon lemozgatás után ki lehet szoktatni az udvarra had végezze el a dolgát így nem fog elmenni megvár míg haza mész és viszed játszol vele foglalkozol vele! De ezt megvalósítani ivaros kutyánál, meg olyannál aki nincs lefárasztva igen nehéz megoldani!! Nem kütyü kell ide, hanem törődés szeret és elhivatottság!:)
2014. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!