Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Collier Reflex láthatatlan...

Collier Reflex láthatatlan kutyakerítés tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyi idős kortól lehet kutyánál berakni ezt a kerítést és hogy tényleg jó-e?
2011. aug. 29. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
hát én elég brutálisnak tartom ezt az áramos megoldást de az uncsitesóméknak bevált.. a kutya 2 nap után már ha a hangjelzést meghallotta akkor a kerítés közelébe se ment...szóval alapból nem sokszor kapott áramütést de akkor is...
2011. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ne légy lusta, neveld már meg azt a kutyát és ne szadízd!
2011. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez az egyetlen megoldas...
2011. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan egészséges kutya esetén nincs. Amúgy is ha ebből tanul a normális módszerekből is tanul.

Egészséges kutyánál a magatartás problémák a gazdája hibái mindig.

2011. aug. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is elleneztem, mert nem hittem, hogy nincs más megoldás. A kutyám négy órás séta után is képes volt megmászni, széttépni a kerítést, az sem érdekelte, hogy esetleg megsérül. Évekig bajlódtam, kerítést emeltem, rendszeres séta, kutyaiskola. Ha ott voltam tárva nyitva is lehetett a kapu, nem ment ki. De valamiért minden hajnalban rájött a ketyere, és még ha a házban is volt, képes volt ablakokat kitörni, ajtót szétrágni, csak, hogy kijuthasson. A láthatatlan kerítést egy hónapja használom. Két nap után már kerítés közelébe sem ment, vagy ha mégis, az első sípolás után meghátrált. Az óta sokkal kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb, és már csak néha, emlékeztetésképpen kell rárakni. 3 kilós mérettől lehet használni. Ha lett volna más megoldás, én is azt alkalmaztam volna, de mivel minden erőfeszítésem csődöt mondott, így csak ez maradt. Egy-két rázás, hol mérhető, azokhoz a sérülésekhez, amik az utcán érhetik?
2011. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most nem is az.


De a módszer húzzál egy vonalat a kerítéstől egy másfél méter folytonosan. Mutasd meg a kutyának és kis bűntit kapjon ha át megy rajta, állj mögé és amikor már meg áll, kis idő múlva kis oldal kerülővel menj át és adj jutalmat. Szépen ezt fokozatosan folytatva. Nem nehéz kitalálni hogyan. ;)

Ha egy kutya megtanulja a gazdától hogy egy vonalnál állj ...

2011. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nincs collier láthatatlan kutyakerítés tapasztalatom, de annál több a Dogwatch-ról.

kiváló minőség és egyedi technológiai vonások, amik biztonságossá teszik a rendszert.

A legjobb ár-érték arány az örök garanciából eredően.

A fenntartási költsége is a legalacsonyabb: 2 500.- Ft /1-2 év.

[link]

2013. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!