Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit ajánlotok? (túl rövid a...

Mit ajánlotok? (túl rövid a kérdés azért írom ezt)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdés hogy ti mit ajánlotok a sodrást vagy a töltést? Ja és még az hogy létezik multifilteres szűrőfilter?


2011. aug. 10. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

töltés az jóval egyszerűbb

nem is láttam még olyat hogy valaki a rendes cigit sordorja

2011. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy érted azt hogy rendes cigit sodorni?
2011. aug. 10. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:

füves cigire gondoltam azt szokták sodorni

rendes cigit amit minden nap szívnál ahhoz töltőset vegyél

2011. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sokáig sodortam a rendes cigit, mert nem kell hozzé különösebb eszköz csak a kezem... a töltöhöz meg be kell ruházni, és azt nem akartam mert csak egy zacsi dohányt akartam kiprobálni.... Elég hamar bele lehet jönni a sodrásba.... Am van multifilteres cigarettahüvely...
2011. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a hüvellyel az a gond hogy a papírja túl vastag és kevésbé érvényesül a dohány, a sodrásba pedig jó vékony a papír és sokkal jobb ez mint a töltés
2011. aug. 10. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor meg is van a válaszod!
2011. aug. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én töltöttem,nekem bevált,van multifilteres hüvely,lásd primus multifilter. Primus töltőt ajánlom,Primus dohánnyal,esetleg kék Golden Gate dohánnyal.

Bocsánat,most látom,hogy multifilteres szűrőfilter! Azt sajnos nem tudom.Szerintem egyébként a tömni való cigihüvelynél,és a sodrós cigihüvelynél nincs különbség kátránytartalomban.

2011. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!
2011. aug. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!