Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatnám őket...

Hogyan szoktathatnám őket össze? Tegnap vettünk egy labrador retriever kiskutyát, 2 hónaposat, a 10 éves németjuhászunk mellé.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 20:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem rossz tapasztalataim vannak az édibédi kis nyalókákkal,legyen az bármely fajta öleb.

Nem a kutyák tehetnek róla,hogy elviselhetetlen,antiszociális idegroncsok,hanem a kretén tulajdonosaik(tisztelet a kevés kivételnek,akinek az ölebe jól szocializált).

Tele van a kis tököm azzal,hogy ezek a kis anyucikakedvencei nekimennek a náluk sokkal nagyobb kutyáknak,miközben az agykárosult tulajdonosuk bárgyú vigyorral a fején mondja a nagy kutya tulajdonosának,hogy "az én kutyám nem bánt!",miközben az idegroncs kis patkány hörögve esik a nagyobb kutyának.Ha meg a nagyobb kutya kárt tesz a támadóban,akkor megy a visítás feljelentésről meg a jogosan védekező nagykutya elkoboztatásáról.

Nem egy ilyen mini hisztérikát rúgtam le a pórázon békésen sétáló bullterrieremről,mielőtt az védekezett volna.

Azt is saját szememmel láttam,mikor egy ilyen kis dög egy bullmasztiffnak esett neki.A bullma meg szépen elkapta,olyan szerencsétlenül fogta meg,hogy a kiskutya elpusztult.

Szóval nem tudom szeretni ezeket az agyonszaporított kis izéket.

2011. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
kedves komment :) tudod... az ónémetjuhászt anyuéktól kaptam mikor kicsi voltam, a labiról meg annyit, hogy vízikutyákért odavagyok, újfoundlandit szerettem volna először, de azt nem engedte meg a pénztárcám, és évekre előre nézve még egy ideig még nem is fogja, ezért lett labi :)
2011. aug. 23. 08:07
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

"Nem egy ilyen mini hisztérikát rúgtam le a pórázon békésen sétáló bullterrieremről,mielőtt az védekezett volna.

Azt is saját szememmel láttam,mikor egy ilyen kis dög egy bullmasztiffnak esett neki.A bullma meg szépen elkapta,olyan szerencsétlenül fogta meg,hogy a kiskutya elpusztult.

Szóval nem tudom szeretni ezeket az agyonszaporított kis izéket."


Gratulálok neked hogy milyen szépen tudsz kifejezni dolgokat. Egy kutya sem dög! Te vagy egy dög! És grat hogy ha a te kutyád megölt egy másik kutyát! Hát tudod a helyedben elásnám magamat!!

Szállj már magadba!!!!!!!!! B+

2011. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Bocs,hol írtam,hogy megölt a kutyám egy másik kutyát?

A bullma nem az enyém volt.

És rohadtul elegem van ezekből az antiszociális kis gyerekpótlékokból,nem lehet végigmenni pórázon lévő normális kutyával miattuk egy kutyafuttatón például.

És a tulajdonosaik elvárják,hogy a nagyobb kutya nyugodtan tűrje,hogy az övék megtámadja.

Jómúltkor pl.a szuka bullterriernek esett neki úgy egy francia bulldog kan(!!!),hogy az enyémmel pórázon elsétáltunk mellettük,az meg se szó,se beszéd,neki a bullnak.

Még jó,hogy az ilyet lerúgom a kutyámról.Szerinted várjam meg,míg a kicsi sérülést okoz neki?Nem tudom,hallottál-e arról,hogy az öleb is tud csúnyán harapni.Vagy azt várjam meg,míg a bull intézkedik,teszem hozzá,teljesen jogosan?Akkor annyi nem marad a kicsiből,hogy a bőrét érdemes legyen hazavinni a tulajdonosának.

2011. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem gyerek pótlékok ! És nem a kutya tehet róla hogy ilyen . Mondjuk ha neked nem tettszik , akkor menj máshová vagy szólj a "gyerekpótlékok" gazdájának hogy neveljék meg a kutyusaiakat.
2011. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!