Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni ilyen típusú...

Hol lehet kapni ilyen típusú kutya"ruhát" (télre)?

Figyelt kérdés

Kistestű kutyámnak szeretnék télre olyan kutyaoverált, ami teljesen fedett mindenhol (olyan, mint pici babáknál a rugdalózó) és ki lehet "nyitni" a fenekénél, hogy elvégezhesse a dolgát. A póráz két végén c. műsorban javasolta Victoria azoknak a kutyáknak, akik elég fázósak, "felfázósak", könnyen meghülnek és melegen kell tartani a pocakjukat is. Na hát én ilyen kutyakezeslábast sehol nem találok. Csak olyat, aminek pont a hasi része nyitott sajnos. A keresőszavak, amikkel próbálkoztam: kutya overál, kutya kezeslábas, kutya rugdalózó. Mindnél volt találat, csak sajnos egyik sem az az igazi overál, ami fedett, mint nyitott vagy hasnál vagy hasnál és mellkasnál. Így nem védi pont az érzékeny területeket. :-/ Nem tudjátok, hogy hol lehet ilyesmit kapni?


(az is jó lenne, de nem feltétel, hogy legyen olyan kapucni, amit nem tud lerázni a kutya egy fejrázással, hanem ixen oda lehet rögzíteni a kutya fejére, mert könnyen begyullad a füle a kutyusnak)



Köszi előre is a segítséget.


2011. aug. 20. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az Auchanban vásároltam, leakciózott babaruhát és azokat alakítottam át, úgy hogy a fenekénél kivágtam és a megfelelő méretre varrtam. ( ne gondolj nagy varrás hozzáértésre, nem kell hozzá:) ) Ezenkívül van olyan babaruhája is, az egyik egy vízhatlan, meleg, vastag mellény, nagy patental és egy piros hosszú ujjú meleg ruha, amiken alakítanom sem kellett, mert pont eltaláltuk a méretet. Ez a két utóbbi, mondjuk elég drága volt, darabja 2000,- körül, de ez volt két éve a karácsonyi ajándéka többek között :)De még így is olcsóbb, mintha kutyruha készítőnél vásárolnék. Azért dobok egy linket, hátha érdekel.


[link]

2011. aug. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezek jó ötletek, csak az a baj, hogy a nagyobbik kutyának is hasonló overál kellene, de rá hogy találok csecsemőrugdalózót? (20 kg-os kutya) :D
2011. aug. 20. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!