Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes német juhász kutyámna...

10 hetes német juhász kutyámnak erős hasmenése van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este kapott egy kis tejbe áztatott tápot. Ahonnan hoztuk, ott is így etették a kiskutyákat, gondoltam hirtelen nem változtatok rajta. Pedig tudom hogy egyes kutyák laktózérzékenyek. De tegnap előtt is kapott szóval nem hiszem hogy attól van. Ja meg apukám miután elaludtam megetette a nagy kutyákat és neki is adott egy kis nyers csirkehúst. :S Nem hinném hogy fertőzőtt volt vagy ilyesmi, de nyers hústól lehet ilyen tünete? Most nem eszik, pedig főztem neki rizst. Inni azért iszik. Egész nap csak fekszik. Még mit adhatok neki, ami kíméli a gyomrot? Ja meg nemrég műtötték az egyik szemét ki kellett szedni, mert annyira sérült. De a seb már begyógyult. Lehet annyira legyengült, hogy elkapott valami vírust. :( Ha rosszabbul lesz visszük dokihoz...
2011. aug. 20. 12:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem szaporítótól van a kutya?Ha igen,akkor gyakorlatilag bármilyen kórsága lehet.Friskies árában már webáruházból lehet elfogadható minőségű tápot venni,házhoz is viszik.Ilyen táp pl.a SUSA,egyáltalán nem drága és nem rossz.
2011. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem mondanám szaporítónak. Egyik barátnőmnek van egy kan és egy szuka kutyája és nem sikerült külön választani őket és hát vemhes lett a szuka. De nem akar több almot, ivartalanítja a szukát. Jelképes összegért árulja őket. Az anya kutya törzskönyves, az apa meg fajtiszta de törzskönyv nélküli. Tudom, hogy vannak ilyen árban jobb tápok, csak most hirtelen ezt tudtam beszerezni. :) Aztán már a többi a faterom gondja, mivel eteti meg hogyan. :) Az én kutyám (beagle) meg se eszi ezeket a színes tápokat.

Na de végülis már jól van a kutyu, ez a lényeg.

2011. aug. 21. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!