Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok? :D

Milyen kutyát ajánlanátok? :D

Figyelt kérdés

14 és lány vagyok.

Olyan kutyusra gondoltam ami közepes/nagy pl német juci.

Mozgékony mégis nyugis kutyusra gondoltam ami ha kell leül és elvan szóval nem hiperaktív,tudom nevelés kérdése de csak alaptermészetről beszélek.Padló cirkálót nem akarok.:)

Lehet kicsit befolyásoló tényező, elsősorban magyar fajtát szeretnék (bevallom,Hazaszeretet van így gondolok magyar fajtára is..). De minden érdekelne,szőrével sokat foglalkozni ne kelljen fésülés de nyírás kizárt,úszni azért szeressen meg a sétákat.

előre is köszönöm,bocsánat ha érthetetlen akkor szívesen elmagyarázom még,mégis hogy gondoltam.:D

(Mostanában nem tervezünk kutyát de addigra kigondolom elég az a 2-ő ami van ) én speciel dobermann-ra,goldira és német jucira gondoltam :)


2011. aug. 20. 17:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Van amstaffunk,és elég sokat olvastam nevelés stb és hát dobit max később mert mondtam van 2 kutyánk..Majd egyszer:)
2011. aug. 21. 00:56
 12/17 Sanuár ***** válasza:

Én magyar vizslát javaslok neked. Nekem volt 12 évig élt, és lakásban tartottuk. Nagyon intelligens állat a vizsla, szófogadó, és nagyon ragaszkodó. És még bujós is. Imádja a gazdit. Egyet ne felejts el minden gyerek kutya kb. 3 éves koráig nagyon mozgékony, aztán lassan megnyugszik. Ugy mint a gyerekek.


Egyébként a padlócirkáló, az nem padlócirkáló, hanem szobacirkáló, és egy imádni való kis uszkár kutyus. Nekem most ez van , 13 éves. Én sem értettem hogy miért mondják szobacirkálónak, mig rájöttem hogy ha valami vendég érkezik hozzánk, a lakás ajtaját nem tudod ugy kinyitni hogy ne ő szaladjon ki először, és üdvözölje a vendéget, majd rohanás vissza a lakásba és rohangálás hogy végre történik valami. Hát imádni való kis vacak, egy nagy-nagy szeretetzsák :)

2011. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:50

Nekem padlócirkáló :)

Csivavánk is van és haláli egy "dög"...:D

2011. aug. 22. 16:02
 14/17 Munkácsi Vivien ***** válasza:

Ha egyedül élsz és nincs családod akkor a német juhászt ajánlom, mert nyugis, aranyos, kedves, házörző, tehát mindenben jó, DE csak egy emberes. Senkit nem fogad el a gazdáján kívűl.

Ha családod van, vagy barátnőd, akkor minden féle képenn nyugodt kutya kell nektek, mint pl.: Labrador, Golden Retviver, Puli, Uszkár, Yorki, Westie, ...

én a goldent+ a labradort inkább akkor ajánlom, ha már gyerekek is vannak, mert ők ímádják a gyerekeket. A többi fajta, mindenkit elfogad. Sok szerencsét ;)

2011. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nekem Golden Retriever Kutyusaim vannak.Imádom őket, aranyosak,okosak,barátságosak és szeretnek úszni!A kerti tavunkba nekifutásból ugranak amint ki engedtünk őket a kennelből.Nekem egy 5 és egy 1 éves kutyám van.


[link]


[link]

2011. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

háát.

szerintem ez a francia buldog.

mindenben olyan amilyennek leírtad,

csak nem magyar.

de hidd el ha rám halgatsz most ebben

biztos nem fogsz csalódni.

az ismerősöm ugyan igy van vele.

és nekik tökéletesen bevált.

2011. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Ha egyedül élsz és nincs családod akkor a német juhászt ajánlom, mert nyugis, aranyos, kedves, házörző, tehát mindenben jó, DE csak egy emberes. Senkit nem fogad el a gazdáján kívűl.

Ha családod van, vagy barátnőd, akkor minden féle képenn nyugodt kutya kell nektek, mint pl.: Labrador, Golden Retviver, Puli, Uszkár, Yorki, Westie, ...

én a goldent+ a labradort inkább akkor ajánlom, ha már gyerekek is vannak, mert ők ímádják a gyerekeket. A többi fajta, mindenkit elfogad. Sok szerencsét ;)"


Hát köszi bő és kifejtős. csak a Uszkár,Yorki,Westi nem nagyon tetszetősek :D

- - - - - - - - - -

Goldin sokat gondolkozom :)


- - - - - - - - - - - -

Fr. bulldog nem az én világom ha jól tudom úszni és a nagy túrákat nem szereti..:D

2011. aug. 24. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!