Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán és környékén hol...

Nyíregyházán és környékén hol találok olyan tavat, ahol kutyát tudok fürdetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott. :) A két vizslánkat szeretnénk kivinni kicsit úszkálni, de nem szeretnénk olyan helyre vinni őket ahol a horgászokat/fürdőzőket/védett madarakat megzavarnánk.

Köszi!


2011. aug. 20. 18:11
 1/3 nory0722 ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltettem már,kérdezősködtem is,de sajna nem nagyon van ilyen hely. Én végső megoldásként a kanálisra és a telekre viszem őket. A telken úsznak is,mivel ott egy 10x20 méteres tó van,ami 1,5-2 méter mély. Nincs valami ismerősöd,akinek lenne ilyesmi a közelben?
2011. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
No, van rá mód. Van a Sóstón a tó ugye, csónakázó itt a szigetnél beviszed. Vagy ugyanitt hátul ahol napozni (és fürdeni is)szoktak a fapadokon. Itt elvileg nem úsztathatsz kutyát, na de ki szólna érte, ha az emberkék se úszhatnak és mégis, csak figyelj az őrökre mert bűntetnek. Akkor, ott a bujtosi tó Fullton nevű kajázda melletti partszakasz, ahol a kutya se jár ellenőrizgetni!! A Bujtos többi részén nem ajánlom a lemenetelt , van ott egy őr ááááááh de csuda....Akkor, a nagy Tesco mögött van egy magán tó, nyugodt szívvel bármikor mehetsz, rám még egyszer se szóltak, és láttam ott több kutyót is.
2011. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Régi kérdés,de hátha érdekel még valakit.

Az ibrányi Tisza-Parthoz lehet kutyát vinni. Kevés ember jár oda, kb. 20an voltak maximum amikor mi voltunk. Remélem segítettem. :)

2017. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!