Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán vagy környékén...

Nyíregyházán vagy környékén jó kutyasuli? Arról, ami a debreceni úti felüljáró alatt van, vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 20:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
én csak jó véleményeket hallottam eddig róla.:)
2011. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
A repülőtér mellett a Kapor utcán van egy, mi oda járunk, nagyon korrektek, sztem jól tanítanak és az áruk sem a csillagos ég, mint más iskoláknak. Ha MEOE tag vagy, akkor az engedelmességi oktatás ingyenes. Kedvesek, aranyosak a kutyákkal, van ÖV is és versenyre készítés is. Minden vasárnap 9-től vannak foglalkozások. Nagyon merem ajánlani, nekünk nagyon bejött!
2011. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megnézned a felüljáró alatti sulit! Póráz nélkül dolgoznak és valószinűleg nem véletlenül járnak oda olyan sokan.
2011. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hú,köszi mindenkinek:)Repülés közben szoktam látni valami akadálypálya félét(agilitypálya?-ott szoktam alacsonyan fordulni,nem messze lovak is legelnek)de akkor ezekszerint alighanem az a kutyasuli:)A felüljáró alattiban egyszer voltunk,csak a pályát kipróbálni,de nem voltak velünk valami nagyon kedvesek:SEzért is érdeklődtem,hátha másnak jó tapasztalatai vannak vagy tudtok másik helyet.A reptérhez közeli jobb lenne,arra gyakrabban járok:)
2011. márc. 29. 14:54
 5/18 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy kipróbáltad a pályát? Én ismerek pár embert aki odajárt, de kedvességre soha nem panaszkodtak sőt.
2011. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A sok itthoni,,házi"agilitypálya után igazira vittem a kutyut,csak hogy lássam,hogyan viszonyul az ottani akadályokhoz,teljesíteni tudja-e őket,stb.S annak ellenére,hogy meglehetősen jól nevelt kutyám van,többnyire csak a leosztást kaptam,ami valljuk be,nem esett valami jól:SPedig nem szolgáltunk rá.
2011. márc. 29. 17:04
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy a hibákat közölték veled, vagy a te kutyás már tökéletes?:)

És engedték, hogy gyakorol az ő pályájukon? Ezek tényleg nem kedves emberek :) (vagy pénzt kértek érte?)

2011. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Én eddig csak telefonon beszéltem a "felüljáró alatti" kutyasulis úriemberrel. Bennem végképp nem tett jó benyomást! Tehát semmi esélyt sem kaptam, hogy elmondjam miről, kiről is lenne szó (2 problémás kuty lett volna am), még az oviba sem nézhettünk be, mert több mint 10 hónapos a kutyám (12).

Tehát kaptam egy felajánlást, hogy vihetem a kezdő engedelmes tanfolyamra a kutyám (23 000 ft és nem is erre van szükségem szerencsére). Egyébként Debrecenben minden először odalátogató először körülnézhet, náluk arra is van az ovi, hogy egy alap eligazítást kapjunk...

Tehát én maradok a "repülőtéri kutyasuli" -nál, ahol egyébként az árak is korrektek!! A nyíregyházi MEOE oldalán többet is megtudhattok a Kapor utcai suliról ("reptéri")!


OFF: Egyébként milyen kutyud van?


A 2. válaszoló voltam (:

2011. márc. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok Zsófi vagyok, a kollégám ültetett a gép elő, hogy még munkaidő előtt ezt olvassam el. Mi jártunk és fogunk még a felüljáró alá, gondolom ezért mondta nézzem meg miket írtatok amire ő is válaszolt.

Mi jártunk oviba, nekem nagyon tetszett kedvesek és figyelmesek az oktatok. Én biztosan felháborodtam volna ha az oviba ahová 4-8 hónap közötti kutyák mehetnek beengednek 2 problémás túlkoros kutyát, gondolom ha megharaptak volna valakit akkor a válaszoló nem lett volna hibás csak az iskola.

Hirtelen nekünk is soknak tűnt az engedelmes tanfolyam ára, de kaptunk klikkert, jutalomfalat tartót , utána néztem a neten durván 4000ft volt. Az órák 1.5 órásak igy elosztva nem drágább mint amit emlegettek. Viszont a másik iskolába akkor mész amikor akarsz, tehát milyen fejlődés lehet ha kihagyok egy hónapot, és abba a csoportban folytatom ahol előtte.

Soha nem gondoltam, hogy eltudom majd engedni a parkban /szökős volt/ a kutyám és ezért nagyon hálás vagyok nekik.

2011. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted elvinnék 2 marcangoló kutyát az oviba? Teljesen hülyének nézel? Ha nem ismersz se engem, se a kutyáim, légyszi ne ítélkezz!! Amúgy pedig pont ez volt a problémám a felüljáró alatti sulival is! Esetleg először fel kellene mérni a helyzetet, mielőtt beraknak akárhova is! De még arra sem kaptunk esélyt, hogy bizonyítsunk!

De ez nagyon egyszerű, mindenki oda megy, ahova akar!

Én úgy érzem, hogy megkapjuk azt a színvonalat, figyelmet (akár személyre szabottan), korrektséget, lehetőségeket amire szükségünk van. Maradok a Kapor utca mellett, és bátran merem ajánlani akárkinek, akármilyen képzettségű kutyával a kezdőtől a haladóig!


Sok sikert a kutyuk neveléséhez mindenkinek!

2011. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!