Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek most, nehéz így...

Mit tegyek most, nehéz így élnem!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Társasházban lakom albérletben a párommal,de nem vagyok felhőtlenül boldog,mert van egy kutyusom,és ő nincs velem,hiszen ő udvaron nevelkedett,nem is szeretném ide szoktatni.. De sajnos nagyon hiányzik,nekem így nélküle nem élet az élet,nagyon szeretem. De sajnos a kertes házak albérletbe nagyon drágák,nem bírnánk fizetni,és nem tudom mit csináljak,a párom is nagyon tanácstalan. :(

Ti mit tennétek a helyemben?


2011. aug. 20. 23:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz a kutyának a panelban
2011. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan társasházat, ahol van kert, és nem zavarja a lakókat a kertben a kutyád. A mi házunk pont ilyen (9 lakásos), és egyik lakó macskát hozott a kertbe, amit a kislányom nagyon imád. :) De sajnos gond is van vele, mert kakilni hajlandó a kertbe egy sarokba, (amit a gazdája takarít is rendesen), de pisilni sajnos csak a lépcsőházba hajlandó, amitől van egy kis "szag"... :((
2011. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora kutya, és mekkora mozgásigénye van. Pl egy terriernek vagy nagyobb testű kutyának tényleg kínzás lenne, de ha lakásban is tartható fajta, akkor semmi baja nem lesz. Megszokja,mert a kutya kivételesen az emberhez, nem a helyhez ragaszkodik.
2011. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nálunk nincsenek olyan társasházak, illetve van egy,de ott sajnos nincsenek kiadó lakások :( Más ötlet?
2011. aug. 20. 23:33
 5/28 A kérdező kommentje:

Beagle,fiu,3éves :)

De nem szeretném behozni,hiszen elég higiénikus vagyok ilyen téren,és sajnos 1 szobás a lakás,tehát elég kicsi.

2011. aug. 20. 23:34
 6/28 anonim ***** válasza:
Háát.. akkor maradjon a kutyus, ahol van.
2011. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz így :(
2011. aug. 20. 23:39
 8/28 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ?:(
2011. aug. 20. 23:43
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de ha nekem igazán hiányozna a kutyám, előbbre helyezném a finnyáskodásomnál és a tisztaságmániámnál.


A kutya teljesen jól ellenne panelban, ha a mozgásigénye ki lenne elégítve, vagyis vinnéd több órás sétára és foglalkoznál vele.

2011. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Sajnálom,de ez az,amit nem tennék meg,szerintem ő sem érezné itt jól magát.

Persze,ha arról lenne szó,hogy most veszek egy kutyust,beszoktatnám kiskorától kezdve,de így ő már nem kicsi,elég nehéz is lenne.

2011. aug. 20. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!