Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek most, nehéz így...

Mit tegyek most, nehéz így élnem!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Társasházban lakom albérletben a párommal,de nem vagyok felhőtlenül boldog,mert van egy kutyusom,és ő nincs velem,hiszen ő udvaron nevelkedett,nem is szeretném ide szoktatni.. De sajnos nagyon hiányzik,nekem így nélküle nem élet az élet,nagyon szeretem. De sajnos a kertes házak albérletbe nagyon drágák,nem bírnánk fizetni,és nem tudom mit csináljak,a párom is nagyon tanácstalan. :(

Ti mit tennétek a helyemben?


2011. aug. 20. 23:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Melyik varosban laksz?
2011. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Mivel (ahogy kivettem) az anyagi helyzeted nem engedi meg,hogy kertes házba,esetleg nagyobb albérletbe menj,két lehetőséged van: -Vagy beköltözteted a mostani albérletetekbe a kutyust

-vagy marad ahol van.

Kár ezen tovább rágódnod,ez a két lehetőség áll előtted. Én a helyedben-ha tényleg annyira hiányzik- bármily higiénikus is lennék beköltöztetném a kutyust!

2011. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha lusta vagy ehhez és kényes, akkor maradjon ahol van. Ez ilyen egyszerű.
2011. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
akkor mégis milyen tanácsot vársz? úgymégis. az én beaglem is kertesházban nőtt fel, és most már 3 éve, hogy panelban lakunk. semmi baja nincs az égvilágon, én meg fogytam 8 kilót a sétától, meg mozgástól. komolyan. sokat kellett tanítani, hogy megértse, hogy ez itt nem az ő területe, de megérte, minden este játszik a haverjaival, ami kertben nem volt elmondható. vettem egy furminátort (10rongy körül), és egy szál szőr nincs a lakásban. nem kakál be, nem pisil, nem szed szét semmit, jó kutya, le vannak vezetve a felesleges energiái. énis sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, amióta ennyit figyelek a kutyámra.
2011. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Persze,ha arról lenne szó,hogy most veszek egy kutyust,beszoktatnám kiskorától kezdve,de így ő már nem kicsi,elég nehéz is lenne."

Szóval, ha vennél egy kicsi kutyust, akkor a higiéniád már sutba lenne dobva?

Ne siránkozz itt! Álságos vagy.

2011. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg egy jól ápolt kutya tisztább, mint nagyon sok ember...
2011. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
ha már csinálni kell valamit, senkinek nem jo semmi
2011. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 panettone ***** válasza:

:-) Ha annyira hiányzik a kutyád, miért gondolod hogy egy másik pótolná?

miért gondolod hogy egy új kutya nem porolódna ösze az utcán?

Miért gondolod hogy egy új kutya után kevesebbet kell takarítani?


Én panelba kapta a kutyámat és utánna költöztünk ki kertes házba nem mondanám, hogy a kutyám olyan baromi nagy kert lakó lett volna!

Attól még hogy kertesházban laktatok az eb lakhatott volna veletek a házban, de ha te ilyen pedáns vagy akkor minek is tépik itt a többiek a billentyűzetet úgysem lesz elfogadható válasza senkinek, ugyani shhoz tenni kell ezt azt hogy a "pótohatatlan és annyira nagyon hiányzó" kutyád veled lehessen...

mondjuk reggel korán kelni és sétálni vinni, kicsit többet takarítani, az ember életét kicsit át kell szervezi....mondjuk aki tényleg szereti kutyáját annak ez nem átszervezés kérdése ugyanis fel sem merül benne hogy kutya nélkül költözzön...



De az ilyen krdések itt nap mint nap felmerülnek, néha azt hiszem mindig ugyanaz a vidéki kislány szívat minket :-á)

sok sikert a kutya beszokatásához vagy az új kutya vételéhez.

2011. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Háát.. akkor maradjon a kutyus, ahol van.
2011. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egy barátom a feleségével egy Cocker S.-t tart lakásban, a nő gyönyörű tisztán tartja a lakást igy is, meg nem mondanád, hogy van kutya a lakásban. Semmi szag, piszok... Épp hogy a nő szerett volna kutyát a mellett is, hogy szinte rendmániás.
2011. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!