Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (Ti) mivel bélelitek a kutyaól...

(Ti) mivel bélelitek a kutyaólat télen? Van rajta ajtó?

Figyelt kérdés

A kutyáimnak eddig ruhadarabok voltak bent, de a hamar átvizesedett. Arra gondoltam, hogy szalmát kellene bele tenni. Mit gondoltok? Hol tudok venni?


Másik kérdés: Van valami ajtó a bejárat előtt, hogy ne essen be az eső és ne menjen ki a meleg?


2011. aug. 21. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi úgy csináltuk hogy két régi télikabát volt neki kiadva. Amíg az egyik bent volt a kutyaházban, addig a másik, átnedvesedett a pincében száradt. Bizonyos időközönként cserélgettük neki.

Van amikor az ól bejáratára teszünk fólialapot is hogy ne menjen be a hideg, de mivel már öreg a kutyánk, ezért a téli éjszakákra általában már behívjuk, szóval mostanság ez kimarad.

2011. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van alul egy vastag téli kabát. És arra rakjuk a szalmát. Olyan hetente, másfél hetente "töltjük" mert kihordja a lábával, de elvan vele. Nekünk nincs ajtó, mert eresz alatt van a kutyaház, de egy ilyen pvc lapból vagy mi annak a neve ami ilyen rugalmasabb anyag meg lehet oldani.


17/L

2011. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szalma a legjobb nekik.Csináljatok egy kis küszöböt a ház ajtajára,hogy ne sorodrja ki magával. Jól bele tudja fúrni magát,és remekül fűti őket. Sokkal jobb,mint a rongyok. Csak figyeld,és cseréld rendesen neki.

Ajtónak meg ilyen műanyag szalagokat szoktak árulni,nem tudom mi a neve. Azon könnyen tud közlekedni a kutya,és nem engedi ki a meleget.

2011. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,ilyenre gondoltam: [link]
2011. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!