Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatásos az a módszer hogy ha...

Hatásos az a módszer hogy ha nem eszik a kutya, illetve csak bohóckodva eszi a tápot akkor csak 15 percig marad előtte a kaja minden étkezésnél, és ha nem eszi meg akkor csak a következőnél adjuk oda?

Figyelt kérdés
A kutyám nem hajlandó enni, illetve csak úgy ha pl dobálgatom neki a tápot, szétszórom, akkor felporszívózza. Persze husika az menne minden mennyiségben, tehát nem az étvágyával van gond hanem finnyázik. Hatásos ez a mószer? Mindenhol azt olvasom hogy így mutatjuk meg hogy mi vagyunk a falkavezérek és 15 percig van kaja, ha nem eszi elvesszük. Állítólag így pár napon belül remekül fog enni a kutya. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2009. ápr. 15. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, csak hogy egyértelmű legyek, nem vitatom Fennel módszerének hatásosságát csak az egysíkú korlátolt magyarázatai készítenek ki. Hozzá kell tennem, hogy a kutyakiképzés már rég nem ott tart, ahol ő tartott a könyve megírásakor. Mellette szól azomban, hogy ő emelte ki ezt a dolgot a teljes ősbutaságból.
2009. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az én kutyám detto ugyanez. úgy megeszi ha dobom, de a táljából... inkább éhezik :S

volt amikor szinte egy hétig próbálgattuk és csak- bele-bele kóstolgatott, pár szemet evett, így egy hét alatt megette a napi adagját.

érdekes

2009. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a kutyusunk 2x kapott naponta kaját (1 adag ketté osztva). Mert így nem terheli meg annyira a gyomrát. De énis így tudom, és alkalmazom is. És nekem bevált. Ha nem eszik egy falatot sem, ne töődj vele, majd eszik, ha tényleg éhes lesz.

Ne játsz a kajával. Csak tedd le elé (én megsimogatom a kutyát és utána eszik.)

Esetleg próbálj ki másik kaját hátha az jobban megy.

Mi nem alkalmazzuk a heti 1napi koplalást.

Egyébként nálunk is megy a hús minden mennyiségben, pesze kizárólag főve!

2009. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!