Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt? Olyan...

Miért csinálja ezt? Olyan mintha megbolondult volna.

Figyelt kérdés
Most 14 éves a dobermannom. Az utolsó 2-3 honapban figyeltem meg,hogy olyan mintha megbolondult volna. Elképzelni se tudom hogy mi lehet a baja. Először azt figyeltem meg hogy beveszi a kaját a szájába,fut vele 2-3kört,kiköpi,utánna megeszi. És igy az összes falattal... Utánna észrevettem,hogy körbe körbe fut a farka után,nem tud egyenesen menni,mindig kovályog. eszik ő rendesen,naponta sétáltatom 2-3orát. Mi lehet vele? Állatorvos nézte,aztmondta "öregszik"
2011. aug. 21. 15:05
 1/4 anonim válasza:
47%
"beveszi a kaját a szájába,fut vele 2-3kört,kiköpi,utánna megeszi" kapuzárási pánik, éled a vadászösztöne XD. Olyan mint ha ő kergetné a zsákmyánt és utána megeszi :D
2011. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos lassan ha már nagyon rossz állapotba van el lehet altatni, szerintem 14 év sok volt és jól kiszolgált . én is 14 évesen altattam el szegény mozogni se tudott csak nagy fájdalmak között.
2011. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem a 8 éves beagle kutyám viselkedett furán. Kiderült, hogy leukózisos, el is kellett altatni.

Már hátra felé ment a füvön...

2011. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne állj meg az 1. dokinál mert nekem volt egy lány kutyám és azt mondta terhes és aztán megkérdeztem 2 dokit és azt mondták h fel van fújódva és az volt! szerintem ne altasd el ha nem érzi rosszul magát akkor ne altasd el ha kicsit kótyagos az nem baj. Kutyus nem él már sokat ha nagyon rosszul lesz szenved + stb. akkor altasd el de ne a kerti baltával! Lehet az is h ogy valami féreg vagy valami betegség miatt nem tudja kontrolálni magát, de az is lehetséges hogy többet kéne futtatni, vagy a vadász ösztönei miatt csinálja ezt!
2011. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!