Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális jelenség szuka...

Ez normális jelenség szuka kutyánál?

Figyelt kérdés
Lány kutya[ivartalanított] minden férfi nemű ismerősömet meg akarja dugni:D és dugja is,mindenhol :D
2011. aug. 21. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 2 szuka kutyum volt ők tüzelésnél mindig egymással csináltak aztán egyik kutyunk elpusztult már 2 éve de a másik kutyánk nem csinálja egyáltalán bár nem ivartalanított..inkább csak a hátsóját felénk mutogatja..de ezen kivül semmi...akkor vmi hormonális baja van szerintem..
2011. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

normális jelenség, viszont azt jelenti, hogy ő a falkavezér, ha előtted csinálja.


a nyilvános szexuális megnyilvánulás ugyanis csak a domináns pár kiváltság a falkában.

ha nem vonul félre, hanem nyíltan előtted csinálja, ő feletted áll a rangsorban...


máskor ne hagyd, finoman told le, és NEM.


+ ne etesd az asztalnál finom falatokkal a te kajádból, max. a maradékot kapja meg, ha te már befejezted az evést...


olvass ennek utána, hogy lehetsz még vezér, a kutya is örülni fog, hoyg leveszed a válláról a vezérséggel járó terhet!:)

2011. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Domináns.

Az én kutyám is domináns, viszont én nevelem, és nem engedem, hogy ezt csinálja. Ezt csak az a kutya teheti meg, amelyik nem tiszteli a gazdáját.

Abból is látszik, hogy nem neveled, hogy számodra ez vicces. Fogalmad sincs arról, hogy ebből később komoly gondok lehetnek.

2011. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 compactegon ***** válasza:
53%

sokszor én sem értem, minek vesz kutyát az, aki az alapvető jeleket sem ismeri fel. holott tele van az internet (és a Gy.k is) ezer és ezer ilyen példával...

neveld meg öcsém, és kicsit olvass utána, hogy mi kell a kutya neveléséhez.

2011. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kijavítva egyik válaszolót, ne told, hanem érintsd, mint amikor a domináns kutya megharapja a másikat, és így figyelmezteti. Egyébként igen, domináns a kutyád.
2011. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bizony ez nem szex,ez a dominancia kimutatása .

vajon mikor jutunk el oda, hogy aki kutyát szeretne,az részt kel ,hogy vegyen egy pár órás felkészítő tanfolyamon, ahol is megismertetik az alapokkal??

pl: kutyák viselkedése ?

mert ,mint látom a sok kérdezőnek halvány lila fin@ja sincs az alapokról!

hiszen a jogosítványhoz is kell ez-az. és néha a hü@e autóvezetőknél veszélyesebbek a felkészületlen kutyatartók??

vagy nem ?

2012. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!