Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen eledelt ajánlatok egy...

Milyen eledelt ajánlatok egy éves Golden-nek?

Figyelt kérdés

A mostanit már csak túrkálja...


És esetleg abban tudtok segíteni, a füle mögötti finom szőr, "összeállt" ezzel mi a teendő?


Köszönöm a válaszokat!!


2011. aug. 21. 20:31
 1/9 Bia324 válasza:
35%

Nekünk is Goldenünk van és ő imádja a chappi-t :)) De próbálj neki kutyakonzerveket is adni, mert a miénk azokat imádja belekeversz neki egy kis tápot is!!!


Ja és azt a szőrt pedig egyszerűen ollóval vágjátok neki le, a miénknek is volt, le lett vágva és nagyon szép lett neki újra! :)))

2011. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bia324 válasza:
65%
De amúgy meg a mi kutyusunk nagyon szeret enni, ha bármit adunk neki, azt mind megeszi :)) szereti még a kenyeret a tejben!!Próbáld ki, lehet szeretni fogja :)))
2011. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


:)))))

2011. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

milyen tápot kap most?


én ajánlom ezeket a tápokat pl.:acana,royal canin,purina dog chow,purina pro-plan,akár a frolicot,


de a rossz tápot kerüld pl.:chappy,pedigree,tesco,darling,

2011. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi Goldenünk utálja a cehppi és a hozzá haszonló tápokat meg a prémium tápot is. egy időbe vettük de aztán rá unt meg drága is meg tele van színezékkel meg tartósítóval ezért a mién TESCO-s táp/konzerv. Néha Dog sow táp. Kajamaradék, csontok valamikor veszek neki nagy lábszárcsontokat a hentesnél, fagyasztott kacsfarhát!
2011. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bia324 válasza:
Amúgy meg minden kutya szerintem más, van amelyik a vasszöget is megenné, és van olyan is amelyik alig eszik valamit! Az enyém mindenevő!! A Chappit pl. nagyon imádja, de lehet a te Goldenednek nem válik be!! Próbálkozz azzal amike felírtak neked, meg próbáld ki a tejet kenyérrel!! :)
2011. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kutya azért válogat,mert a gazdája hagyja neki.

Ezerszer le lett már írva,hogy kell leszoktatni a válogatásról,keresgélj utána.

Ha válogat,az dominanciaproblémához vezethet.

Egyébként kitűnően megfelel a goldennek is a Josera valamelyik változata,pl.a válogatós kutyáknak készült Festival.

2011. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, én eukanubával etetem a 2 éves goldenemet. Sokan mondják hogy ezért meg azért nem jó, de nekünk bevált.

Ha nem szimpatikus ez a táp akkor a lényeg az hogy prémium táppal etesd!!! Ilyen áruházakban kapható friskees-t, meg chappy-t meg nemtudom mit hanyagold.

Hát a goldent hetente minimum 2× fésülni kell ( én minden nap fésülöm). A füle mögött gondosabban kell, mert mint leírtad a finom szőr hajlamos az összecsomósodásra. Próbáljátok meg bontó fésűvel vagy ha nem megy akkor vágjátok le, de ha nem vagytok biztosak abban hogy precízen eltudjátok végezni ezt, akkor kutyakozmetikus.

2011. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Ha válogat vagy nem eszik meg valamilyen tápot, akkor ezt csináld:

Mielőtt megkapná a kaját ültesd le, és csak vezényszóra mehessen oda enni. Ez egy jutalom neki, hogy kaját kap, ezért meg kell küzdenie érte( ez esetben a helyben maradás). Hagyd ott 10 percig, ha nem eszi meg utána vedd el tőle. Pár nap után tuti menni fog. Ha ez sem megy akkor készíts neki valami húsos finomságot amit felmelegítesz mert melegen jobban érződik az illata, és felcsigázod a kutyát. Ezt keverd a száraz táphoz, és fokozatosan csökkentsd. Ez kicsit macerásabb. De nyugi ha éhes lesz enni fog!!

2011. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!