Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baj ebből? Szőlő.

Lehet baj ebből? Szőlő.

Figyelt kérdés
Leejtettem egy szem nagyszemű szőlőt,kutyám bekapta,megette.Lehet valami gond ebből?A kutya 26 kg-os,ha ez számít....Köszi s válaszokat.
2011. aug. 22. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
miért lenne? az én kutyám is eszik szőlőt
2011. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, a miénk egy egészt fürtöt is képes lenne megenni. Közepes termetű keverék
2011. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

igen, a kutyád nyilván meg fog fulladni...


jéézusom miért lenne baj????? :O


komolyan annyira nem értek itt néhány embert, mintha egy műanyag burokban élnének, és ezt szegény kutyáikra is rákényszerítik...

2011. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
"Kutyatulajdonosok jó, ha tudják, hogy a nagymennyiségű szőlő vagy mazsola megmérgezheti a kutyát. A szőlő nassolásának ártalmaira a 90-es évek elején derült fény, és a jelenséget azóta is vizsgálják az amerikai ASPCA (Animal Poison Control Center, magyarul talán Állatok Mérgezéskezelő Központja lenne, ha létezne ilyen szervezet) munkatársai. A kutatások során azt figyelték meg, hogy a túlzott mértékű szőlőfogyasztás akut veseelégtelenséghez vezethet."
2011. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizony én is emlékszem, mikor kb. egy éve nagy felháborodást keltett itt egy kislány esete. Megetetett a kutyájával egy zacsi mazsolát (igaz kistestű kutya volt), és a kiskutya rosszul lett, majd elpusztult.

Természetesen egy szem szőlőtől nem lesz baja, de miután ez az egyetlen olyan gyümölcs, amit nem javasolnak, így nem érdemes ezt adni a kutyának.


De ne aggódj, ennyitől semmi baja nem lesz:)

2011. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nem lesz semmi baja, az én kutyám is imádja a szőlőt.:) Ne aggódj!
2011. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz baja a szőlőtől, pláne egy szemtől. De azért nagy mennyiségben nem ajánlott!
2011. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!