Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kisméretü kutya a legjobb?

Melyik kisméretü kutya a legjobb?

Figyelt kérdés
Gyerekek mellé szeretném,és szobakutyának,mivel nincs kertünk.
2011. aug. 22. 12:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
palotapincsi!
2011. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ja, akkor már elég nagyok, hogy akár bármelyik fajtát választhassátok!
2011. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp valamilyen Bichon ajánlanék. A yorkik, csivavák, pincsik szoktak néha agressziven viselkedni, főleg gyerekekkel. A Bichonra nem jellemző, sőt. Kifejezetten család és gyerekcentrikus kutya. Úgyhogy szerintem Havanese, Máltai, Bolognese. Már csak azt kell eldönsd, hogy melyik tetszik jobban külsőre, jellemre hasonlóak.
2011. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Nekem két shih-tzu-m is van, és mint ahogy már előttem is írták imádja a gyerekeket, nagyon egyszerű tanítgatni, és nagy alvókája van az biztos, és nagyon-nagyon alkalmazkodik gazdái életéhez. Ha 6-kor kelsz ő is akkor, de fél 11-kor akkor sem fog szűkölni, hogy foglalkozz vele, ő is ott fog durmolni melletted. És mind e mellet imád játszani, és nagyon bohókás :D
2011. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
bichon frise <3 gyönyörű és könnyen tanítható,szobakutya,gyerekbarát :D láw bichonnnn friseee <3<3<3
2011. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
A skót terrierről mit tudtok?
2011. aug. 22. 13:20
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy segitettetek!
2011. aug. 22. 13:25
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
aki azt írta hogy a csivava agresszív,üzenem neki hogy marhára rosszul tudja.Akkor okoskodjál ha felnevelsz 15évig egy csivavát. Szánalmas. Igen sok szaporított ad el csivava-pincser keverékeket, akiknek az idegzetük nincsen rendben, rosszul szocializáltak. De ez bárhol előfordulhat. Egyértelműen ha minőségi kennelből veszel, nem lesz gond,és a nevelés is sokat számít. Amúgy elég nagyok a gyerkőcök már úgyhogy vehetsz akármilyen kis kutyust ami megtetszik nektek,csak olvass róla.
2011. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az is nagyszerű fajta, ár még nem volt olyanom...
2011. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
A drotszoru tacsi!Sokaig el,vasbol van a szervezete es jo hazorzo.Viszont az akadalyugras,a lepcsozes es a tuletetes komoly bajokat okozhat a gerinceben!
2011. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!