Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet elajándékozni egy...

Hogy lehet elajándékozni egy kutyust? úgy értem én hirdetem hirdetem de senkinek nem kell, sokat hallok hogy elajándékozta a kutyusát, nekem költözés miatt el kell ajándékozni de nem tudom mit tehetnék még.

Figyelt kérdés
őgy volt hogy elviszik aztán hívtak hogy mégsem, a szívem szakad meg de nem értem miért nem kell senkinek hirdetve van mindenhol, állatorvosnál kint van, neten vaterán stb de semmi pedig fajtatiszta még nem is felnőtt stb Fontos mert menhelyre kell adnom sajnos ha nem viszik el a héten de nem akarom menhelyre adni
2011. aug. 22. 12:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyon szép kutya, nekem is mudim van! Egy fekete kan, de sajnos mellé már nem tudok még egy kutyát befogadni. Próbálkozz a mudimentőknél!



[link]

2011. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!