Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a két kuutya ugyan az?

Ez a két kuutya ugyan az?

Figyelt kérdés

Amstaff-Amerikai staffordshire terrier


És ez a kutya jó házörző, őrző-védő?

Gyerekeket szereti?

Könnyen tanítható

ha szaporítótol veszem jó az idegrendszere?


2011. aug. 22. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen ugyanaz, gyakran így rövidítik. nagyon jó házörző és kifejezetten örzővédő kutya. nekünk mindig az volt, jelenleg is van egy szépségünk. igazából minden attól függ h hogyan neveled. a kutya olyanná válik amilyenné nevelik! az egyik leglényegesebb ennél a kutyafajtánál hogy ne bánsd! határozottan, hangsúlyosan kell intő szavakat használni nálluk, persze olyakor egy-két odacsapás nem árt,de kiskorában semmiféleképpen se ütögesd,mert nem érsz el vele semmit! azok a stafik akik kiskoruktól ütve voltka és így nevelték rossz idegrendszerűek lesznek, és nyugtalanok. kedvesen, de mégis határozottan kell fellépni nálluk, érezzék ki a domináns. vehetsz szaporítótól,a szülőktől nemfogja örökölni azt h ideges a kutya vagy veszélyes -_-' ez mind te rajtad múlik, hogy milyen lesz, igen sok törődés kell nekik, és ha bent szeretnéd tartani naponta lekell vinni és legalább félóráig de a legjobb az lenne ha egy óráig játsz vele h kifáradjon, és kell neki a testmozgás. az amit az egyik válaszoló írt h nem jó örző-védő mert h tanítani kellxD kérdem én...melyik kutyát nem kell megtanítani rá? :D vannak ilyen szuperképességű kutyák akik már úgy születnek h tudják hogyan kell megvédeni a gazdit és kiktől? jaj istenem... ha azt szeretnéd h örző-védő legyen vidd el kutyaiskolába, ott megtanítják, és az oktató is megfogja mondnai h az egyik legjobb örző-védő kutya :) már csak azért is az egyik legjobb, mert rettentően erős a harapása, egy kis info: a pit bullnak staffordshire terriernek,bullterriernek van a legerősebb harapása a kutyák közül! kiemelkedően masszív fajták! ne aggódj az ha ráharap a támadódra el nem engedi :D még nagyon sokmindent tudnék írni a nevelésükről, de az baromi hosszú lenne, de ha bármi kérdésed van kérdezz nyugodtan szívesen segítek :)
2011. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tyler913 ***** válasza:

ma 18:21

Ugy latom szovegertesi nehezsegek vannak.Nem azt irtam,hogy nem jo orzovedo,mert tanitani kell.Azt irtam,hogy orzo-vedo munkara akkor alkalmas,ha tanitjak-mint amugy minden fajtat.

Sajnos ugy latszik,hiaba volt egesz eletedben ilyen kutyad,ha pl. azt ketsegbe vonod,hogy labilis idegrendszeru szuloknek a kolyke is jo esellyel olyan lesz.Sz.rbol nem lehet varat epiteni.Ezert ne vegyel szaporitotl kutyat,plane ne amstaffot!

Ja,es napi fel ora az turo.Legalabb 1,5-2 ora foglalkozas kene.

2011. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nekünk is szaporítóktól vannak, a szaporító nem feltétlen az olyan aki csak erre használja a kutyáit, hanem házi szaporító is, akik párszor lefialtatják a szép kutyáikat, mellesleg bocsi, nem olvastam el végig azt amit írtál csak az elejét, ezért elnézést, de ne vond már kétségbe azt amit meg én írtam!! ez egy baromi nagy baromság amit írtál h szarból nem lehet várat építeni xD vannak kifejezetten olyan menhelyek ahol pit-ek és stafik vannak, akiket csak bedoptak oda,bántalmaztak, rossz és veszélyes kutyák, mégis az ottani emberek azon vannak hogy a kutya barátságos legyen, nem egy kutyát fogadnak onnan örökbe úgy h előzőleg szörnyű volt a kutya! törődni és foglalkozni kell velük! tessék ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot, itt a legtöbb embernek pit-je vagy stafija van kicsit jobban értenek a dolgokhoz :) én is innen és saját tapasztalatból tudom a dolgokat [link]


regisztrálj

2011. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!