Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most rosszat tettem?

Most rosszat tettem?

Figyelt kérdés
Elmentünk kutyát sétáltatni, de a kutyám végig húzott, annyira, hogy alig kapott levegőt. A hátsója kb fél méterrel volt előttem és már megelégeltem, hogy fuldoklik, ezért vissza rántottam. Utána amikor tovább mentünk, már nem húzott, hanem szépen ment mellettem. Már bűntudatom van, hogy fájdalmat okoztam neki, de ha jobban bele gondolok, az egész séta során összességében rosszabb lehetett a fuldoklás...
2011. aug. 22. 20:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindig megpróbálok türelmes lenni, de egy idő után csak gyűlik bennem és most is ezért rántottam vissza.

Kb úgy megyünk néha, mint Károly bácsi Frakk után (nekem is vizslám van). Ez, hogy ennyire vissza kellett rántani, kb 3 szor fordult elő. Mindig megpróbálom ezt megelőzni. Általában labdázni szoktam előtte, hogy jól kifáradjon, de most eltüntette a labdáját és nem tudtam játszani vele.

2011. aug. 22. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!