Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy tanyáról "mentettem" meg...

Egy tanyáról "mentettem" meg a kiscicámat, ahol nem kapott enni. Kb. 8-9 hetes lehet, ott az anyjával és egy testvérével együtt volt (nekik is sikerült gazdit találni). Nem tettem vele rosszat, hogy elszakítottam tőlük?

Figyelt kérdés
(Ők egy helyre kerültek, sok cica mellé egy tanyára)A cica már elég hamar rákényszerült a szilárd ételre mivel az anyjának nem volt teje, azt ették amit mi vittünk nekik, ezért az elválasztással nincs gond. Nálam is jól tudja majd érezni magát a cicus, vagy jobb lenne ha a "családjával" lenne?
2007. szept. 26. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem jobb lenne ha a családjával lenne mert még picike! és kb 3hónapos korában már elválaszthatod az anjától!!!!!
2007. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Már nem jelent neki gondot, ha megfelelően gondozod. Én kb. 4 hetesen találtam kiscicákat (2-t). Mivel nem tudtam biztosra, hogy az anyjuk elhagyta-e őket, elkezdtem etetni őket(és raktam ki a mamájuknak is ételt), a jelek szerint egy pár napig még járt hozzájuk azután elmaradt. Pár nap után az egyik pici elpusztult(megfázás miatt-állatorvos mondta). A megmaradt cicának semmi baja nem lett, teljesen jól szocializálódott, már elmúlt 5 hónapos és láthatólag jól érzi magát.
2007. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne aggódj! Attól semmi baja nem lesz, csak szerető gondoskodásra van szüksége, amiért nagyon hálás lesz! Sok sikert!
2007. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól cselekedtél!7-8 hetes korukban történik az elválasztás.Az anya macskának,újra erőre kell kapnia,mert ilyenkor már nem képes annyi tejet termelni,amennyit a kismacskák igényelnek.Ennek ellenére,a kismacskák ,természetesen addig szopnának,ameddig csak lehet. :-)
2007. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!