Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne egy nagyon fontos...

Lenne egy nagyon fontos kérdésem (? )

Figyelt kérdés
van egy komondorunk (lány) nagyon kedves, nem hamis. majd kapni fogok egy tacsit.. szerintem nem bántaná, mert egy bichon frise-vel élt együtt. szerintetek majd esne baja a tacsimnak? :(
2011. aug. 23. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Max. akkor, ha a tacsinak nagykutya szindrómája van
2011. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a tacsi nem szemtelenkedik vele, akkor nem hiszem. De hát ugye tudjuk, milyenek a tacsik, úgyhogy azért tartsd rajtuk a fél szemed az első napokban :)
2011. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
van egy yorkink is, az mindig szemtelenkedik a komondorral de nem bántja :)
2011. aug. 23. 13:19
 4/10 A kérdező kommentje:
a yorkival sztem kijönnek, azt a kérdést azért nem tettem fel
2011. aug. 23. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy komondorotok, egy bichon frise és egy yorkshire terrier. Mi a francak kell még egy tacskó is? Egyáltalán legális ennyi kutyát tartani? :O
2011. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem bántaná őt. Apukám egyik barátjánál 5 kutya van 1 Jack Russel Terrier 1 Komondor 1 Drótszőrű tacsi és most úgy a többit nem tudom amikor nem rég ott voltunk a Komondor és a Tacsi nagy pajtik voltak, és a gazdi még mondta is hogy a Komondor nem bántja egyiket sem. :) Persze azért nevelés kérdése is benne van ;)
2011. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

ma 13:51

Közöd hozzá, hogy ki mennyi kutyát tart?

2011. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor derül ki, miként viszonyulnak egymáshoz, ha már együtt vannak.A Te dolgod, hogy nem engeded egyiknek sem a másikat bántani, piszkálni.
2011. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
13:51 a bichon már elpusztult!!!!!!!!!!!!!!!!!!! amúgyis mi közöd hozzá mennyi kutyánk van??? -.-"
2011. aug. 23. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy van törvény arra vonatkozóan, hogy hány kutyát tarthatsz?
2011. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!