Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? (fontos)

Mit tegyek? (fontos)

Figyelt kérdés

Van 1 másfél éve szuka vizslám, nem rég hoztunk el 1 KÁJ németjuhász keveréket aki elég termetesre sikerült ő közel 8 hónapos szintén szuka.


Az első napokban jól elvoltak csak ugye a vizsla csak kicsit bolondosabb ugrálgatott rá meg hasonlók. Szerdán kinn voltam a kertbe hogy 1 kcsit rendbehozzam amit ez a 2 kis ördög művelt majd tőlem messze fenn az udvar hátsó részén óriási nyüszítést hallok a vizsla volt a káj keverék meg nagyon hangosan ugat... rögtön odaszaladtam és láttam hogy elég komolyan megsebesítette a fülét...(természetesen ezt ellátuk stb) Alig bírtam féken tartani a nagy kutyát ha nem vagyok ott szerintem szét is tépi vagy nem tudom... és mióta ez történt akárhányszor megy felé a vizsla vagy a csak a közelébe van ránéz és erőteljesen morog

Mit tegyek?


2012. márc. 23. 06:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Falkavezéri problémák. Kutya gondolja magát a vezérnek. Szerintem menj egy a káj-al egy kutyaiskolába, de egy rendes tanfolyamra, ott kérdezhetsz is stb. Korom Gábor szokott előadásokat tartani itt-ott (most Győrben volt), és nagyon tanulságos!
2012. márc. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!