Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szaporító, vagy megbízható?...

Ez szaporító, vagy megbízható? (lent)

Figyelt kérdés

[link]



az ára am. 50 000Ft


2011. aug. 23. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy már előttem belinkelte valaki.
2011. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez NEM a Fehér-Morcos Kennel, csak a tulajdonukban álló kannal fedeztetett.... Ez Dunakeszin van, a Pető úr, a kan tulaja meg Kápolnán (ha jól emlékszem) lakik! És továbbra is azt mondom, hogy én nagyon kíváncsi lennék, miért nem ír egy hangot sem a szukáról, miért csak a kan eredményeit sztárolja??
2011. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok otthon a kuvaszok világában, de tenyésztő vagyok. Nálunk 50 e Ft-ért szaporítók árulják a piciket. Azt gondolom ez minden más fajtáról is elmondható.
2011. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó: annyit hozzá fűznék, hogy ez a magyar fajtákra nem igazán igaz. Simán lehet kapni törzskönyvesen ennyiért pulit, mudit stb. Az indok? Nem becsülik meg a magyar fajtákat ennyi az áruk.

Végig olvastam a többi válaszadót, én sem vagyok otthon a kuvaszok világában, de fentebb írták, hogy csak a kannal fedeztetve lett nem a kennel tulajdonos rakta fel a hirdetést. Szóval engem is roppant mód érdekelne a szukáról mért nem írnak semmit, bár ha a kicsiknek tényleg ki lehet váltani a törzskönyvet (be van jelölve ez az opció) akkor nyilván törzskönyves a szuka is, csak nem járnak vele kiállításokra. De azért mindenképpen érdeklődd meg a dolgot vásárlás előtt esetleg a szuka eredményeit, szűréseit ha van neki ilyenek ha nincs mért nem kérdezz rá. Ha mindent rendben találsz akkor mehet a vásárlás!

2011. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az egyik kollégám több mint egy éve vett kuvasz kölyköt jó nevű tenyésztőtől. Azért kapta meg a kölyköt 40-ért, mert egy kisebb baleset miatt nem volt kiállítási és tenyész minőség. A testvérei kb. a duplájába kerültek.
2011. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!