Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel takarítsam a kennelt,...

Piros83 kérdése:

Mivel takarítsam a kennelt, hogy ne legyen szaga?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába a napi kaki szedés és a fellocsolás, szaga van a kutyakennelnek! Mivel takarítsam, hogy ne ez legyen?
2011. aug. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van földes beton alapú kennelünk is van! A betonosban nyáron elég büdi van. És igen a pisitől néha nálam is elég büdös főleg nyáron! Nn minden héten hipóval kimosom a kenneleket a beton alapút és utánna jó alaposan kislagolom. Ja és a hipót kb. 5-10 pecig hagyom ott! De én úgy szoktam hogy kennel aljára forgácsot, fűrészport teszek de így is kell hetente hipózni!
2011. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DOMESZTOSSZAL!!!!!!
2011. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz bele forgácsot szórni? A vizeletet felszivja, a kakát "bepanirozza". igy is kell takaritani, csak mondjuk nem kétóránként, hanem naponta. És nincs olyan szaga. A locsolás nagyon jó táptalaj a gombáknak. iszont a forgács szárazon tartja.
2011. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt büdös a kennelem. A kutyák tudták, mikor mehetnek ki és nem piszkoltak be.Egy egészséges kutya nem koszol oda, ahol tartózkodik. Ez az alapja a szobatisztaságnak és a kenneltisztaságnak. Persze, ennek az az ára, hogy valóban megszokott időben kimehessen.
2011. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!