Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi a 7 honapos...

Miért nem eszi a 7 honapos kutyám a tápot?

Figyelt kérdés
Kétfélét vettünk neki eddig ette most meg 2 napja hozzá se nyul inkább nem eszik. estére fött kaja van neki azt szivesen fogyasztja el. a tápok Select Gold junior és Pedigree junior tápot evett . az elöbbit kutyaboltba ajánlották álitolag németjuhász kutyának valo.
2009. ápr. 16. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Pedigree nem való egy kutyának sem. 4% húst tartalmaz, és tele van mindenféle mocsokkal. Képzeld el mi lehet a maradék 96%.... Próbáld ki az Acana, Orijen tápokat, az egyik 60%, a másik 70% húst tartalmaz és a legtöbb kutya szívesen eszi
2009. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
pedigreet ne!!! Az annyira nem megfelelő táp a kutyusnak hogymég akár árthatsz vele. az én kutyám is kapott, bár nem én vettem neki, de mindig beteg volt töle. Minőségi tápot adj mint pl acana de ezeket egy csöppet bolonditsd meg :) pl joghurt, leves akkor tuti megeszi. A lényeg föleg amig ilyen fiatal adj neki minőségi tápot ezeket az olcso vackokat meg gyorsan felejts el
2009. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hááát.. ennek az is lehet az előzménye, hogy válogatós, de ez csak vicc!XD

Ilyet ne vegyél!Keressetek olyan kutyatápot amiben sok a vitamin meg ilyesmi!Az én kutyám Eukanubát kap, nemtudom, hogy ebből lehet-e kölyök, valszeg van!Kicsit drága, de eszméletlen jjó!Nemhiszem, hogy csak íg megeszi először így azt ajánlom ha nem hasmenéses akkor egy kis tejbe ha igen akkor meg kecsketejbe(drága), amiben ugye nincs laktóz!Ha pedig nincs rá anyaki keretetek akkor egy kisolcsóbb kefír, vagynatúr joghurt is jó hozzá!

Örülök, ha segíthettem!

2009. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Pedigree nekünk sem vált be, sokfélét kipróbáltunk, de nekünk a Dog Chow junior jött be.
2009. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azé me szopni akar
2010. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!