Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol véreb mi a vélemény?

Angol véreb mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem ez a fajta már minden t elolvastam róla amit lehetett, de érdekelne hogy a gyakorlatban milyen ez a fajta?
2011. aug. 24. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
gyakorlatban? 4 lába van, ugat, szőrös, van 2 hosszú füle.... milyen kérdés ez már? ha utánaolvastál, akkor kéne lenni fogalmadnak arról, hogy milyen ez a kutya valójában, hiszen ha van ilyen kutyája valakinek, és ír róla a neten valamit, akkor azt írja le, hogy milyen is a kutya valójában...
2011. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem hogy aki tartott már ilyen kutyát annak mi a tapasztalata róla! Mert igaz hogy már elolvastam mindent de az nem ugyan az mint ha valaki olyan írja le itt aki már tartott is ilyen kutyát!
2011. aug. 26. 11:27
 3/5 A kérdező kommentje:
?
2011. aug. 26. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, de ismerek többet is, nekem is nagyon tetszik.

Az ugatása vonyítás szerű, elég fülsértő.

Nagyon érzékeny fajta, egyrészt a bélcsavarodás veszélye fokozottan fennáll náluk, másrészt a lógó szemét is gyakran kell műteni és a füle is begyulladhat. szóval mondhatjuk, hogy kényes fajta.


és ami még gáz, hogy rohadt drága, kölyköt 100.000 alatt nem találsz.


viszont kedves, tüneményes, nagy figura.

2011. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz! Ja és még azt szeretném kérdezni hogy idegenekkel illetve háziállatokkal hogyan viselkedik?
2011. aug. 26. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!