Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3éves nyugodt kisgyerek mellé...

3éves nyugodt kisgyerek mellé spániel? Vannak tapasztalatok kicsi gyerek és spániel kapcsolatról? Engem mindenki riogat, hogy így meg úgy nem való gyerek mellé

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan lehet, imádja a gyerekeket ez a fajta :)
2011. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy spániellel nőttem fel! Nagyon aranyos volt, mikor sírtam akkor odaült mellém és vonyított:) Ha anya mérges volt rám és meg akart ütni, akkor a kutya morgott anyára! Nagyon sajnálom, hogy már nincs közöttünk! Ő is családtag volt!
2011. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyerek mellé nyugodtan mehet spániel, persze biztosítani kell a kutyusnak az udvart meg a nagy mozgásteret stb... Spánielek nagyon szeretik a gyerekeket szóval ezzel nem lesz gond. Emlékszem amikor a párom egyik barátnője át jött hozzánk látogatóba hozta persze a fél éves babáját is. A gyerek kint aludt a babakocsiba őt ott hagyta az udvaron az árnyékban mert nagyon jó idő volt, a kutyám (spániel) leült a baba kocsi mellé és ott vigyázott rá és ha ébredt akkor el kezdett nyüsszögni hogy menjünk oda.
2011. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én meg olyan kutya mellett nőttem fel,ami mellett a kutyakönyvekben mindig ott van,hogy harapós...egyszerse harapott meg,nagyon aranyos volt:D

tehát ez egyénfüggő,nem minden harapós kutya harapós,és nem minden nyugodt kutya nyugodt! alaposan nézz körül a spánielek között,ne csak képről válassz,nézd meg melyik érint meg igazán,melyiket szereted a legjobban,az a spániel lesz a legjobb választás:D

2011. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 (L) Bella (L) ***** válasza:

Nekünk is spánielünk volt gyerekkoromban:)

Semmi gond nincs vele, szerintem egy picit buta (bár azt mondják csak makacs, nem buta). A mienk pl. beszaladt az udvarról a szoba közepére pisilni. Nagyon sok idő volt mire tanítani lehetett, de imádtam. A fülére nagyon vigyázni kell.

2011. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Spánielt csak jó helyről vegyél(tenyésztőtől, törzskönyvvel, szerződéssel), mert ezek az olcsó, szaporított egyedek különösen hajlamosak az ideggyengeségre, epilepsziára, ami egy kisgyerekre nézve nagyon veszélyes lehet.

Itt van pár jó kennel, válassz egyet, látogasd meg a kutyákat, érdeklődj az almokról, fajtáról:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond vele. Milyen spániel lenne? Csak szólok ha Angol coocker spániel akkor ragaszkodj a törzskönyvhöz! Én így már 2x megjártam és a kutyám egy idegroncs volt!
2011. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 panettone ***** válasza:

Ha nem akarsz most azzonnal , gyere ki a fajtamentés egyik bemutatkozó napjára a Lury házba a Zoodomban szoktunk spanis napot tartani ott ismerkedhetsz is spanikkal és spanis anyukákkal is.

Én kicsi gyerek mellé nem vennék kölyköt inkább örökbefogadnék egy nyugodt, kiegyensúlyozott felnőtet aki már nem rág szét mindent és nem versenyez a gyerekkel a játékaiért és azt is megérti ha leeseik valami akkor nem neki kell elsőnek odaérni :-) de ha kihozod a picúrt akkor láthatod azt is ő kit választana és hidd el a gyerekek ösztönösen a fentebb leírt kutyákat nézik ki aki tűri ha simogatják és lassan nyugodtan közelítenek a picihez a zsizsegő kölykök elől mindg fel kell kapni őket.

a spanielmentes.hu oldalon vagy a [link] linket találsz infot illetve "spanibolodokat". Sok sikert

Marcsi

2011. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!