Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tenyésztők vannak...

Milyen tenyésztők vannak Gyöngyös közelében?

Figyelt kérdés
Link is jó lenne. :)
2011. aug. 25. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2011. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát valami nagytestűre gondoltam.

A kedvenc fajtám a: husky, labrador, golden retriever, dalmata, németjuhász, border collie.

Lenne egy kérdésem. Minden fajtatiszta kutya 80.000 ft fölött van? Mert sajnos anyumék annyit nem adnak egy kutyáért. :(

de én nagyon szeretnék egy labradort. Konkrétan (asszem) a fóti labradortenyésztőnél érdeklődtem és ő azt mondta, hogy náluk egy kiskutya 100.000 ft. Majd lehidaltam.

2011. aug. 25. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:

border collie van Egerben és Kerecsenden is.

[link]

az egri kennel linkjét nem találom..

de igen minden kutyus 100 ezer körül van...talán hobby kicsi olcsóbb a real Pearl ban van most egy hobby blue merle szuka az lehet valamivel olcsóbb

2011. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fajtamentésnél és menhelyen nagyon sok fajta jelegű keverék van...szerintem ott is próbálkozhatsz.

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen fajtatisztát szeretnék.
2011. aug. 25. 21:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Jah és köszönöm a linket. :)
2011. aug. 25. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ha fajtatisztát szeretnél az bizony drága hisz a tenyésztők is hatalmas összegeket ölnek bele a szűrővizsgálatokba pl.

Borderben ott a TNS ami halálos betegség és genetikailag szűrik vagy a diszplázia stb ezek a szűrések együtt akár több 10 ezer forint is lehet + minőségi táp, oltások stb és hamar kijön ám az a 100 ezer forint

2011. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább gondolj bele abba, h mi van ha úgy jársz ahogy mi a goldenünkkel: megvettük a 25 ezres kutyát, majd 1 éves kora előtt kiderült h súlyos diszpláziás. A műtétre 200 ezret költöttünk + a gyógyszerek. Soha többet nem veszek ilyen helyről kutyát, csak olyan tenyésztőtől, aki odafigyel arra h milyen kölykök kerülnek ki tőle és garanciát vállal rájuk.

Gyűjtsél pénzt és ha megvan, akkor vegyél csak kiskutyát. Például ami nagyon jó módszer h minden hónapban elteszitek azt a pénzt amit a kutya kajájára szánnátok (kb 5-10 ezer Ft egy labradornál), így alig 1 év alatt össze is jön a kiskutyáravaló.

2011. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!