Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a máltai selyemkutyáról?

Figyelt kérdés
Gondolok én arra, hogy: Mennyire hullik a szőrük? Én rövid szőrrel szeretném tartani. Mennyire van szaguk? Mennyit ugatnak? Barátságosak? Milyen gyakran kell őket fürdetni, kozmetikushoz vinni? Könnyen taníthatóak? Szobatisztaságra könnyen nevelhetőek? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2011. aug. 25. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerek egyet, ha rám hallgatsz nem olyat veszel , amelyiket ismerem az eléggé agressziv, séta közben láttam hogy 3x nagyobb kutya volt a kapu mögött ö meg be akart mászni hozzá közbe vicsorgottt, gazdája alig tudja fogni mindenkihez odakapbár lehett hogy ez csak egy hibásegyed.
2011. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félig kutya, félig disznó, félig ember!
2011. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig olyan barátságosnak tűnnek... :/
2011. aug. 26. 20:33
 4/4 anonim válasza:

Nekem máltaim van fél éves.Nem tudom hogy csak mi fogtunk ki pont jót de elég nyugodt játékos annak ellenére hogy támadott rá kutya(nem esett szerencsére baja) szereti a kutyákat és a kicsi gyerekeket.Szó fogadok de komolyan kell rájuk szólni vagy játéknak veszik. Szőrük nem igen hull.Fürdetni sem kell sokszor őket csak ha már valóban inkább szürkék mint fehérek.A kutya kozmetikushoz pedig három négy havonta attól függ mekkorára vágatod.


Bár nem tudom igaz e de én úgy hallottam a hímek barátságosabbak mint a nőstények.

Én személy szerint ajánlom őket nagyon kedvesek ha békés a környezetük.

2011. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!