Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szemétség egy kicsit...

Nem szemétség egy kicsit minden este 11 után kutyát sétáltatni, amikor már aludna mindenki?

Figyelt kérdés

Ez egy csöndes környék, kertváros, itt nem megy se vonat, se fűút nincs a közelben, se busz, se semmi. És elég zavaró, hogy éjjel kb 6-7 percig tartó kutya csaholásra ébredek.

Most nem azt mondom, hogy dögöljön meg a kutyájával együtt, mert szép dolog a testmozgás, de már több mint egy hete ez megy. Itt rohadt meleg van, nyitott ablak nélkül el sem tudnék aludni, és erre felébredek hogy az összes kutya az utcában csahol. De, már egy utcával arrébb hallom, hogy most jönnek.

És mindig itt sétálnak el, és elég lassacskán, és az összes kutya be van indulva.

Egyrészről értem, mert én sem vinném a kutyámat 39 fokban sehova, de nem értem miért pont 11 után kell sétáltatni?

Ha 5-6 órakor keltenének fel, még örülnék is, hogy nem alszok el.

Nem szemétség ez egy kicsit?

Felverni mindenkit az utcában, aki alszik, vagy aludna?

Ha szólnék neki, hogy légyszi ne ilyenkor gyere erre a kutyáddal, érdekelné, vagy leszarná?


2011. aug. 26. 09:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező:

Költözz panelba vagy a pusztába, ha zavarnak az éjszaka neszei. És hidd el, az illető nem azért sétáltatja 11-kor a kutyáját, mert Téged idegesíteni akar. Valószínűleg azt sem tudja, hogy a világon vagy.

2011. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha mégis szólsz neki, próbáld meg ne támadólag tenni, pl. mondd azt hogy korán kelsz, ki kell pihenned magad, de így nem tudod, nem lehetne-e hogy más útvonalon sétáljanak amíg olyan meleg éjszakák vannak hogy nyitott ablaknál kell aludni. Ha normális, akkor minden gond nélkül elfogadja az érveidet és másfelé járnak majd. Ezt én is elfogadnám. "


Jah és ott meg mást zavarna. Hagyjuk már. Mindenkinek nem lehet jó. Ezt be kell nyelni és kész.

2011. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog, hogy ha én elsétálok valaki előtt, akkor az ő kutyája ugat, ha ő sétál el előttünk, akkor az enyém. Vagyis az enyémre ez már nem jellemző annyira, de azért néha előfordul. Falun meg még nagyobb kutyaugatás van, sőt, ott még a kakas is kukorékol, a ló meg nyerít. Említhetném a szomszédot, aki minden este miután hazaér a kiégett kipufogójó autójával, beáll a garásba majd nagy robajjal becsukja a pléhlemez garázsajtót. Vagy a bagóst, aki az utcán előttem sétálva fújja a füstöt az orrom alá. Gondolom a panelosok is tudnának mesélni. Ilyen az emberi közösség, az együttéléssel járó előnyökért cserébe el kell viselni a mások életviteléből adódó kényelmetlenségeket is! Van aki ezt nem akarja elviselni, ő kiköltözik tanyára ahol nincs látótávolságon belül szomszéd.
2011. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

Én tüntettem el az elsőt :'D ;)

Amúgy sztem nem szemétség én pl hajnal 1 kor kelek fel mindig mert a kutyát sétáltatja egy csávó

2011. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én vidéken lakom, a legutolsó utcában. Itt rajtam kívül mindenki kis láncon,vagy kis kertben tartja a kutyusokat, szegények tiszta idegbajosak,minden szarra ugat az egész utca. Én is azért szoktam le a hajnali kutyasétáltatásról,mert szóltak érte. Pedig én pont úgy egész éjjel nem alszom az ő kutyáik miatt, erre rámfogják.
2011. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is akkor érhet haza,azért viszi le olyan későn.Én is mikor délutános héten hazaérek,nincs mese,megyünk sétálni,de itt városon nem ugat vissza senki :)

mellékesen,mikor még falun laktam,az a nő is vitte magával az egész településen át a kutyáját,aki a reggeli újságot hordta szét.hajnali 4-1/2 5 környékén járt,neki is szóltak hogy a kutyát otthon kellene hagyni,mert a többi megőrül...a nő meg válaszolt,hogy dehogyis,egyedül nem mer elindulni.senkit nem érdekelt.

de bezzeg ezek az emberek akkor nem tudtak a kutyájukra rászólni,mikor a kapu előtt elmászott egy süni,és fél órán át ugattak!az miért nem zavarta őket?És az tényleg fél óra volt,nem csak 2-3 perc...az bezzeg senkit nem zavart,mikor ok nélkül zengett a falu...

2011. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!