Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Már napok óta hányástól szenved szegény.Amint ki engedem elkezd füvet enni de azt is kihányja.Nem tudom mi baja lehet csak félek mert nem tudom mi baja van.Állatorvoshoz akartam vinni csak gondoltam előbb megkérdezem itt is.
2011. aug. 26. 12:07
 1/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem a meleg miatt van, de mindenképp vidd el állatorvoshoz :)Meg gondoskodj sok vizről és hűvös helyröl neki :)
2011. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit eszik? Oltásai rendben vannak?
2011. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vidd állatorvoshoz majd úgy 4-5felé mert most marha meleg van, és 3-ig nem lehet kimeni sehova se!

Lehet h gyomor baja van, akkor szoktak a kutyák füvet enni!

2011. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendes kutyakaját eszék.(konzervet)Az oltásai tejesen rendben vannak ,kapott az állatorvostól vitaminokat,féregtelenítő tablettát meg mindent amit kell.
2011. aug. 26. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:

A konzerv nem rendes kaja.

Okvetlen orvos, mert ebben a melegben a hányástól még hamarabb kiszáradhat.

2011. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A konzerv nem rendes kutyakaja, max ha aranyárban veszed... Az én kutyám gyomra is mindig kikészül tőle. 80%-a víz, a többi zsír, bőr, csontpor, hamu, véres fűrészpor, csőr, pata, stb.
2011. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó kap csontot is meg ha nem esszük meg az összes a levest vagy főételt is kap(sokszor van ez) meg néha száraz kutyakaját is kap(de azt ritkán). Szóval vegyesen eszik.----- De a legnagyobb gond hogy megnéztem is valami folyik a szeméből nem tudom hogy mi valami fehéres sárgás váladék.----(Visszük állatorvoshoz!)
2011. aug. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!