Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok egy...

Milyen tápot ajánlotok egy Boxer-Dalmata keverék kutyának?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy ilyen kiskutyát, és hát érdekelne hogy mi lenne neki igazán jó eledel. :)
2011. aug. 26. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
verse laga
2011. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Josera.Jó minőségű német táp.
2011. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mind 1 csak ne hulladékal etesd. Amúgy a josera tényleg jó táp és az ára is megfizethető
2011. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Árban a Josera a legalja, ahhoz lehet viszonyítani. A legjobb lenne valamilyen minőségi nagytestű kölyöknek való táp, márkák között válogathatsz kedvedre: Acana, Orijen, Hills, Royal Canin, Eukanuba, Pro Plan, Taste of wild, meg egy csomó hasonló minőségű tápvan.


Mutatnál egy képet? Tuti, hogy iszonyú édes, imádom a boxer keverékeket :)

2011. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
jossera szerintem is jó táp,jó áron.
2011. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tudnál képet mutatni róla? Annyira kíváncsi vagyok, hogy néz ki egy ilyen kutyus!
2011. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
képre én is kíváncsi vagyok :D imádom a boxereket, érdekes lehet egy dalmata keverésével :)
2011. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

A Josera hol jó táp?


Itt van az economy összetétele:


Összetétel: gabona, hús, állati és növényi melléktermékek, olajok, zsírok, ásványi anyagok


Ugyanez van a chappiban és társaiban. Ez mondjuk annyival tényleg jobb, hogy nincs benne színezék és egyéb hasonló anyag, de azért közel nem nevezném jó minőségű tápnak.


Persze, mindenkinek szíve joga ezzel etetni.


Amúgy ha olcsóbbat keresel, szerintem a Brit tápok nem olyan rosszak, esetleg Kennel's Favourite, Flatazor, Profilum.


Ami drágább és jó: Acana, Orijen, Brit Care, Royal Canin, Hills

2011. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én ezt a Joserát etetem: bárányhúsliszt, rizs, kukorica, kukoricaliszt, árpa, baromfihúsliszt, répapép, ásványianyag, élesztő


Szerintem ezzel nincs baj. Az economyt én se adnám, de egy regular is vállalható minőség már.

2011. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt a Joserát lehet hogy majd kipróbáljuk. :) Majd fogok mutatni képet, csak a másik gépen vannak róla és az sajnos elromlott... :S Nem tudom majd erre is rátesszük a fényképezőről.
2011. aug. 27. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!