Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálja? Hogy nevelhetném...

Mit csinálja? Hogy nevelhetném meg a kutyámat?

Figyelt kérdés
Tudom h ezt már elkéstem,mert picinek kellett volna most 1 éves beagle ( nagyon okos kutya ) de mindig szédszed valamit az udvarban pedig sokat foglalkozok vele és szeretetet is nyujtok neki mert imádom.A lényeg az hogy apa azt mondta hogyha nem nevelem meg a kutyámat ne akkarjam tudni hogy mi lesz!(kérlek mindenki a kérdésre válaszoljon)én belehalnék ha elveszteném a kutyámat.az a baj hogy apa isnagyon szereti de ha egyszer felmérgeri magát akkor tényleg elviszi valahova a kutyámat !!!Mit csináljak,javítható mégütöm ez a viselkedés a kutyámnál??tudja hogy ne ő a falkavzér de ha megütöm (amit nagyon nehezen tudok megtenni)akkor vagy azt hiszi hogy játszok és elkezd futni előlem nem veszi komolyan.egy idő után már jön oda hozzám(lapos kuszásban)és bocsánatot kér de ez apának nem elég!!
2009. ápr. 17. 18:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam a kérdést! mit csináljak?bocsi a sok helyesírási hibát de nagyon ideges vagyok és nem figyeltem rá bocsi
2009. ápr. 17. 18:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán több érdekes játékot kéne vele játszani, eltenni a rágható,szétszedhető dolgokat oda ahol nem éri el. Ha észreveszitek keményen meg kell büntetni (nem veréssel!), hogy megértse, rossz amit csinál. kutyariasztó spray-t is ki lehet próbálni, bár nem biztos, hogy jó lesz.
2009. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele a kutyasulit.
2009. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kutyasuli nincs itt a közelbe!!A spray azért nem jó mert akkor fújam be az egész kertet ma mondjuk a hintaágynak a szivacsát szette szét én meg szedhettem össze 1000 kis apró szivacs darabot a kertben!!!meg ma bement a garázsba és mindent szétszedet de a legnagyobb húzzása apánál 1 hete volt amikor összekarcolta a kocsit !!A régi háznál :S
2009. ápr. 17. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy vegyél neki ilyen gumi kutya rágókát vagy mű csontot amit rágcsálhat. A mi kutyánknak volt egy saját rongy darabja egy régi farmer szára, azt kellett neki mozgatni, ő meg ugrált érte meg ha eldobtad akkor szaladt utána így jól le lett fárasztva és nem volt energiája rosszalkodni.
2009. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszön Nektek a segítségteket életmetők vagytok szószerint tényleg belehalnék ha a kutyusom nem lehetne velem
2009. ápr. 17. 19:07
 7/11 anonim ***** válasza:
El nem késtél a nveleésével de,sokat késlekedtél.' éves kutzát, márcsak komoly foglalkoztatással lehet a helyes irányba terelni,és nem veréssel mert azzal csak az ellenállását vívod ki,és csakazértis azt teszi mert így figyeltek rá.Azt hiszem h érted mit akarok írni csak akkor figyeltek a kutzusra ha rosszat csinál!!!!!! Ayért teszi.Sok türelemmel kitartással építőjellegű játékokkal sok docsérettel és szeretettel talán még javítható a helyzet,amennyiben nem akkor igenis az iskolát tudom javasolni,ha nincs elég időtők és türelmetek hozzá mert ezt már másképp nem fogjátok megoldani!Sok türelmet és sikert kívánok mindkettőtők érdekében! Éva
2009. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenkitől bocs a helyesírási hibákért,de most lakkoztam a körmöm és vigyázok rá!!!!!!! Elnézést!
2009. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
semmi elhetett olvasni attól :D és köszi :D
2009. ápr. 18. 08:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Játsz vele sokat, tereld el a figyelmét. Szánj rá egy hétvégét, amikor szinte végig vele vagy. Ha ügyes vagy, ablakból is tudod figyelni. Ha rosszat csinál épp, kiabálj rá. De nem mindegy a hangsúly, ugyanis ha nem elég parancsoló, akkor sz*rik a fejedre (bocs) Ha abbahagyja jutalmazd meg.
2009. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!