Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevelhetném labdabolond...

Hogyan nevelhetném labdabolonddá a kutyámat?

Figyelt kérdés
3 éves. Ha a kertben vagyunk, vagy ha másik kutyával együtt sétáltatom, akkor nagyon labdás, de ha egyedül viszem sétálni, akkor sokkal kevésbé érdekli. Hogyan érhetném el, hogy ilyenkor is rá legyen kattanva a labdára?
2010. febr. 14. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ránevelni, ő ilyen típus:) Egyébként miért szeretnéd, hogy labdabolond legyen?
2010. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert akkor jobban lehetne vele agilityzni, érdekesebbek lennének a séták neki is meg nekem is.
2010. febr. 14. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Más játék nem érdekli jobban? Próbáld meg más játékkal.
2010. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az én kutyusom se labda bolond. De vetten neki madzagot ilyen erős kötelet és azért oda van, meg a nagy sípolós süniért is azt is vissza hozza. ha már meglátja a kötelet a kezembe tiszta bepörög, és várja hogy dobjam. lehet nem a labdát szereti én úgy vettem észre az én kutyámon hogy nem úgy talál rajta fogást. [link]
2010. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van mindenféle játéka, de egyik sem igazán. Talán a bot az, amit jobban szeret. Érdekes, hogy ha ott van egy másik kutya, akkor nagyokat játszunk hármasban, órákig képesek egy ócska zoknival játszani.
2010. febr. 14. 19:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg a frizbit is szereti.
2010. febr. 14. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
az én kutyám se szereti a labdát, más játékot se nagyon, ő pl. szaglászni szereti a földet, ez neki a szórakozás. én már megbékéltem vele, ha neki az a jó a sétában, hogy lassan haladva szaglászik, hát csinálja. végülis miatta van a séta...
2010. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát 3 évesen már olyan labdaperverz biztos nem lesz, mint a rutinos sportolók kutyái, akármit is csinálsz. Inkább koncentrálj arra, mit szeret ő, és abból hozd ki a legtöbbet.
2010. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És hogy kellet volna nevelnem kölyökkorában, hogy ilyen legyen?
2010. febr. 15. 10:01
 10/11 anonim ***** válasza:

erre születni kell, belenevelni nem tudod

az hogy mivel tudod motiválni neked kell kitalálni: vannak játékos kutyák, kajás kutyák, van olyan is aki megtesz bármit azért hogy megdögönyözd ..de erre neked kell rájönnöd

2010. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!