Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem kutyaoviba? Amstaff

Vigyem kutyaoviba? Amstaff

Figyelt kérdés

Van egy kis staffim , szerencsére a környékünkön most van 2 kölyök pit , meg egy staffi, plusz felnőtt staffik..így nagyon jól eltudnak egymással játszani :) (tele vagyunk staffikkal..:D) egyébként lakóhelyem környékén séta közben minden egyes kutyához oda viszem , hagy szokja őket

na a lényeg, vigyem kutyaoviba? vagy elég neki ez a szocializáció? elég messze van , nem akarok vele buszocskázni egy órát, úgyhogy ha nem muszáj akkor nem viszem ki az oviba. vélemények?


2011. aug. 26. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is így szocializálódott. Rengeteg kutya él a környéken, sok kutyával találkozott nap mint nap, ez elég volt neki, teljesen normálisan viselkedik a többi kutyával.
2011. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha így tudod szocializálni és nem bántja a kutyákat, akkor emiatt nem szükséges. csak akkor vigyázz a tanításánál is :)
2011. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez is egy jó módja a szocializációnak, de az sem hátrány, ha idejekorán megszokja a buszozást is.


ha olyan a kutyasuli, hogy nem kell befizetni egy komplett hónapot, hanem elég egy-egy alkalmat, akkor én a helyedben időnként kilátogatnék, vannak sulik ahol az alap szocin kívül már tanítgatnak is dolgokat a kölyköknek.

2011. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen nálunk is rengeteg kutya van szerencsére.


buszozni szeret, autókázni is :)


hát nem bántja a kutyákat, csak ahogy játszanak néha nagyon beindulnak , és ha eldurvul a helyzet akkor szétszedjük őket, aztán szidás.


egyébként a kutyaovi ingyenes, de az csak tényleg annyiból áll ( tudomásom szerint) hogy a kiskutyák játszanak egymással. azt meg itt is tud. kutyasuliba meg úgyis fogom vinni , amint lehet :)


köszi a válaszokat!

2011. aug. 26. 22:37
 5/5 compactegon ***** válasza:
szia enyém most 11 hónapos. régebben el akartam vinni suliba, de mivel arra sem méltattak, hogy emailemre válaszoljanak, letettem róla. ő kicsit vehemensebben játszik amit nem bánok, mert nem szeretem a halvérű kutyákat, de mostanra 90-95%-ban kezelhető ebedli lett belőle. a maradék pár %, mikor az ösztönöknek nem tudok parancsolni (macska, unszimpatikus kutya).
2011. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!