Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hány folyton a kis kutyám?

Mitől hány folyton a kis kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos törpe uszkár kutyusunk.Majdnem mindennap hány.Nem férges.Mi lehet az oka?
2011. aug. 27. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Probalj valtoztatni a kajajan, lehet amivel eteted azt pont nem birja a gyomra. Ugyanigy voltunk egy kicsi skotjuhasszal, azt kiderult h bizonyos fajta tesztat nem bir a gyomra.

De mondjuk az a biztos ha elviszed az allatorvoshoz:)

2011. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az én kutyusom a krumplitól hányt.
2011. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit eszik?
2011. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit eszik? Esetleg megmutathatnád egy orvosnak.
2011. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudod,rendelnek olyan fehér köpenyes hölgyek és urak az országban mindenhol,akiket állatorvosnak hívnak.

Sétálj el a kutyáddal a legközelebbihez,ne itt kérj ingyen diagnózist látatlanban.

Már rég meg kellett volna tenned,de talán még nem késő.A hányásnak ugyanis ezer oka lehet a kaján kívül,közte nagyon súlyos is.

2011. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most voltam vele orvosnál.Nem tudja mitől lehet.Nagyon figyeljek rá,hogy mit szed föl a földről meg ilyesmi.Természetesen az volt az első,hogy elvittem dokihoz.Itt csak azt szerettem volna megtudni járt-e már más így és ha igen mitől volt.Purina dog chow-t eszik mióta nem szopizik.A tenyésztő mondta,hogy ezt adjunk neki.
2011. aug. 27. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézesd meg másik dokival is,hátha rájön,mi a baj.

Válts pl.tápot.Ilyen kicsi kutyánál a szuperprémium minőség is megfizethető.

2011. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk bejött pl.a Belcando,Orijen,Acana.

Érzékeny kölyköknek való változatot válassz.

Itt ingyen házhoz is viszik az egész ország területén:

[link]

Nem mindig kell ragaszkodni ahhoz,amit a tenyésztő ad nekik,szép fokozatosan át lehet állni jobb minőségűre.

A Dog Chow a középkategória alja.Tele van gabonával.

2011. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2011. aug. 28. 00:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem változik a helyzet, ajánlatos másik orvost keresni. Az az orvos, aki úgy diagnosztizál, hogy nem tudja mi a baja a kutyának, az messze van az orvostól.
2011. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!