Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ad ki hangokat?

Miért ad ki hangokat?

Figyelt kérdés
A kutyám egy pár napja fura hangokat ad ki.Olyan mintha köhögne meg öklendezne vagy én nem is tudom.lehet hogy megfázott? nektek volt már ilyen?
2011. aug. 28. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyáimmal még nem fordult elő ilyen de szerintem hívd fel a dokit és mond el nieki mi van és akkor ő majd megmondja hogy mi baja van.
2011. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
www.WormGush.com
2011. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,akkor lehet hogy beszélni fogunk az orvossal,a másik válaszoló meg meg se érdemli hogy bármit is mondjak róla
2011. aug. 28. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet kennelköhögés. kutyák között nagyon ragályos, de nem életveszélyes. száraz szamárköhögésszerű hang, néha olyan mintha ugatni próbálna.

vagy megfázott, ebben a párás néha 40fok néha 15 időben előfordul. vidd orvoshoz, mert az elhúzódó kezeletlen esetek tüdőgyulladásba mehetnek át, annak a kezelése pedig 6-8 hét antibiotikum kúra

2011. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nos igen,lehet hogy kennelköhögés mert olyan rekedtes hangokat ad ki,de nem egyfolytában hanem 1 nap úgy kb 3-4 szer de ez még csak kb 2 napja van nála
2011. aug. 28. 12:56
 6/6 A kérdező kommentje:
de az is lehet hogy megfázott, és ha megfázott akkor is kellene lássa az állatorvos? mert nem olyan kis testű kutya hanem egy németjuhász
2011. aug. 28. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!