Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy komondort milyen kutya...

Egy komondort milyen kutya tud legyőzni ha mondjuk két kan összeugrana és az egyik a komondor? Mert hogy annyi a szőre lehet hogy semmit nem érez:-)

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem vagyok benne biztos, hogy egy kifejlett, jó erőben és jó szőrben lévő kan komondornak sok ellenfele lenne.

esetleg mondjuk egy káj, de ő sem valószínű. vagy egy game pit ha az első fogásban elkapja mondjuk az orrát és képes kitartani, de akkor se hiszem, mert nem tudja befejezni a sok szőrtől.

2011. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%

Ez hülye kérdés!:DxD


Rottweiler, Doberman erős kutyák simán a földre teperik!(meg a yorki is simán a földre küldixDXDXD)

2011. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Állatviadalt tartani TILOS!!!!!!!!!
2011. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

hidd el vannak olyan fajta kutyák, amik átjutnak rajta.

Bernáthegyi, farkasölő, kuvasz, dobermann, németjuhász...

Most nem sorolnám fel az össze kutyafajtát, amúgy meg hiába a sok szőr, mindenkinek van gyenge pontja.. :/

2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

fajtafüggetlenül az a kutya, amelyik jobban akar győzni, és megvannak hozzá a fizikai adottságai.


ez a tétel érvényes az összes "melyik az erősebb" kérdésre.

2011. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ritka, hogy két kutya összeugrik. Ha mégis, akkor is legtöbbször pár másodperc alatt vége. Nem azért verekednek, hogy megöljék egymást. Lehet, hogy egy kisebb de kiegyensúlyozottabb kutyával akad össze aki simán lenyugtatja. Amúgy sok hasonló méretű és erejű fajta létezik, és nem fajtától, hanem egyedtől függ, hogy melyik az erősebb vagy tapasztaltabb.
2011. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a bernáthegyi nem támadna kutyára, olyan fajta hogy farkasölő olyan nincs, a dobi meg a nj pedig bőven gyengébb mint egy komondor
2011. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
uccsónak: most elméletben beszéltem, nem mintha a többi fajta csak úgy a másik torkának esne :) Amúgy meg kaukázusi farkasölőre gondoltam csak nem írtam ki. Nekünk olyan kutyánk volt, na az aztán egy veszett eb volt. Az mindenkit betámadott, postást, másik kutyát, minket.. Amúgy meg hidd el a dobi semmivel nem gyengébb, nem hiába szokták őket viadalokon használni :( Ne becsülj alá egy kisebbet se, ennyit akartam
2011. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
21:17 megértem hogy megtámadott mindenkit ha basztál elvinni szocializálni, sétáltatni hülyegyerek
2011. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van komondorunk és kaukázusi kutyánk is.Mindkettő nőstény, a kau idősebb kb 10 hónappal. Láttam párszor a két kutyát "verekedni" 1 kis hatalmi harc volt.Öröm nézni a komondort szinte úszik a levegőben, rugalmas mint a gumi.

A kau kb 15 kilóval nehezebb de esélye sincs.

Volt fent a csövön komondor vs pit harc, rövid volt az tuti:))!!

2011. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!