Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket lehet adni kutyáknak?...

Miket lehet adni kutyáknak? (lent)

Figyelt kérdés

Milyen gyömölcsöt, zöldséget?

Húst? Azt tudom, hogy csak főzve, de valahol hallottam, hogy disznóhúst nem nagyon lehet. Ez igaz?

És milyen csontokat?


2011. aug. 28. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

disznóhúst nem lehet azon kívül szinte mindent.

Zöldségek közül a paradicsom szívritmus zavart okozhat a krumplit nem nagyon tudják megemészteni (ezért jó diétás kaja a krumpli)

itt sok minden fel van sorolva:

[link]


[link]


ezek mérgezőek:

[link]

2011. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szilánkosan, élesen törő csontok (pl. baromficsont, kisebb patások végtag- és bordacsontja, bárddal aprított hús csontja) felsérthetik a nyelőcsövet ! Nagyon mohó kutyának inkább ne adj csontot, mert a torkán akadhat.

Valamint sok csont székrekedést okozhat.


Mi marha csontot adunk amit 3 percig forralunk (ha megfőzöd a csont megkeményedik és szilánkosan törik ezért elég 3-4 percig főzni amíg a bacik elpusztulnak)ha olyan helyről van ahonnan tuti nem kapnak el semmit nyersen adjuk...szép fehér lesz tőle a foguk.

2011. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám szinte mindent megeszik amit kap, adok neki csirkecsontot is, de pulyka csontot soha, mert az szilánkosra törik. A paradicsomot és krumplit nem ehetik (egyébként az enyém nem is szereti) viszont imádja a barackot, az almát, a szilvát, a szőlőt és a a sajtot is, de mindezeket csak mértékkel szabad!!
2011. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!