Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ehet gombát? Nem ártalmas?

Kutya ehet gombát? Nem ártalmas?

Figyelt kérdés

NEM nyersen.

konyhai kosztot is kap,nem csak tápot,és ha a levesben van elvétve néhány szelet gomba,attól lesz vmi baja?


2011. aug. 29. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont így eszik a kutyám mint neked! Reggel táp este főtt kaja!

Szerintem semmi baja sem lesz, az enyém is mindig megeszi. Nyersen nem szabad neki adni, viszont főve szerintem igen, hisz az én kutyám is eszik néha és semmi baja sincs. :)

2011. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ehet.
2011. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mérges gomba akkor szerintem nyugodtan.
2011. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem mérges gomba,hisz mi is abból a levesből eszünk,csak mindig félrerakok neki belőle.

rendben,köszönöm a gyors válaszokat :):)

2011. aug. 29. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én egyszer adtam neki gombát egy kínos vacsoránál, ahol a vendéglátó nem tudta, hogy nem szeretem, és sunyiban lepasszoltam a kutyának. 3 nap múlva mikor kihányta, pont ugyanúgy nézett ki, mint mielőtt megette.
2011. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
előszeretettel megette,most már csak várok,és meglátjuk milyen formában jön ki belőle :D
2011. aug. 29. 17:24
 7/8 Katie4444 válasza:
"Gomba hasi fájdalom, nyáladzás, máj és vesekárosodás léphet fel, tünetei a hányás, hasmenés, rángatózás, kóma. Akár a kutya halálához is vezethet!"
2015. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ezek a gombaMÉRGEZÉS tünetei.
2021. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!