Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet összeszoktatni egy...

Hogy lehet összeszoktatni egy csivavát egy boxerrel?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk új albérletbe költözni a párommal és nekem van egy csivavám aki elég "idegbeteg". és az új helyen van egy boxer. Az előző helyen is volt kutya közepes méretű vele jól kijött a kiskutyám. De a boxertől azért féltem mert elég nagy a méretkülönbség. Hogy lehet gond nélkül összeszoktatni őket?
2011. aug. 29. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én mindenképpen egy kutyaiskolai pályán szakértő segítségével oldanám meg az első néhány találkozást. Lehet, hogy már az első alkalommal azt mondják, hogy nem lesz semmi gond, meg az is lehet, hogy több meló lesz.

Mivel a csivi nagyon kicsi, nem kockáztatnék.

Amúgy kutyákkal szokott találkozni mindkét kutya? ÉS hogy jönnek ki velük?

2011. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az én csivim szokott. Előszőr picit morci de utána már játszana a kutyákkal. A boxert azt kérdeztem a gazdájától,hogy hogy viszonyul a kiskutyákhoz. Azt mondta, hogy szokott hozzájuk vinni ismerősi kiskutyát és még nem volt gond. Csak nagyon féltem a csivimet, mert nála kisebb kutyával nem hiszem hogy találkozott a boxer.. :) Egyébként nagyon jámbor és játékos, még csak 3 éves. Csak hát elég termetes kutya....
2011. aug. 30. 06:01
 3/3 anonim ***** válasza:

kicsit offolok :D

a boxerrel csak az a "gond" ebben az esetben , hogy imád ugrálni , felborítani, rátehénkedni :D minden. szóval ha nem is bántja, akkor is megtudja sebesíteni a csividet.

tudom mert nekem most van kölyök amstaffom, és van a környéken egy boxi , ha játszanak , akkor igen csak eltapossa a kis amstaffomat :D


szerintem először vigyétek le őket játszani a rétre, hagy legyen egy közös jó élményük :) a többi menni fog magától szerintem

2011. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!